Кубок Шпенглера: Канада - тріумфатор турніру

iSport.ua,  31 грудня 2016, 16:21
0
122

Завершився фінальний поєдинок на міжнародному турнірі Кубка Шпенглера.

Відбувся останній поєдинок чергового розіграшу старого і престижного хокейного турніру Європи "Кубок Шпенглера". Як і минулого року, у фіналі швейцарський Лугано зіграв зі збірною Канади і також Кленові листки здобули перемогу, ставши тріумфаторами турніру.

Вже на 31-й секунді першого періоду швейцарці відкрили рахунок зусиллями Бюрглера, який зненацька застав канадського голкіпера Фукале. Через лише шість хвилин канадцям вдалося зрівняти рахунок завдяки результативному кидку у виконанні Геноуея.

У другому періоді збірна Канади додала обертів і швейцарці просто не встигали за своїми суперниками. Як підсумок, три шайби влетіли у ворота Мерзлікінса, а авторами голів стали Пульо, Еммертон і Еббетт.

У третьому періоді повторилася ситуація першої двадцятихвилинки, коли команди обмінялися закинутими шайбами. Спершу Бюрглер реалізував більшість і оформив дубль. Ну і в самій кінцівці зустрічі швейцарці спробували пограти вшістьох без воротаря, але пропустили в порожні ворота від Спелінга.

Таким чином, збірна Канади здобуває перемогу на престижному турнірі "Кубок Шпенглера" другій рік поспіль. На рахунку Кленових листків, у цілому, 14 перемог в історії цього турніру.

Канада - Лугано 5:2 (1:1, 3:0, 1:1)

Шайби: 00:31 Бюрглер (Закріссон) - 0:1; 6:03 Геноуей (Спелінг, Еммертон) - 1:1; 20:59 Пульо (Мікфлікер, Дідоменіко) - 2:1; 22:59 Еммертон (Спелінг, Парлетт - менш.) - 3:1; 37:17 Еббет (Реймонд) - 4:1; 44:08 Бюрглер (Вишневський - більш.) - 4:2; 59:43 Спелінг (Еббетт) - 5:2

Воротарі: Фукале - Мерзлікінс

Кидки: 47 - 42

Штраф: 24 - 12