МЧС-2017. Фінляндія зберігає прописку в елітному дивізіоні

iSport.ua,  4 січня 2017, 13:24
0
161

Відбувся другий поєдинок у рамках утішального раунду молодіжного чемпіонату світу.

У першому матчі серії до двох перемог у рамках втішального раунду молодіжного чемпіонату світу збірна Фінляндії здобула мінімальну перемогу над національною командою Латвії з рахунком 2:1. У другому матчі латиші могли сподівається на диво, але його не сталося - фіни були на голову сильнішими.

У першому періоді команди обмінялися закинутими шайбами, причому обидва колективи відзначилися у більшості. Спершу Суомі першими відкрили рахунок зусиллями Толванена на другій хвилині матчу, а потім у кінцівці двадцятихвилинки латиші відігралися завдяки результативному кидку у виконанні Крастенбергса.

У другому періоді команди грали обережніше, але моменти для взяття воріт були як у фінів, так і в латишів.Також обидві команди мали можливість пограти у більшості, але розписатися у воротах не змогли.

Потім на старті третього періоду Суомі знову реалізували більшість і вийшли вперед зусиллями Сааріярві. Ще через хвилину фіни закинули третю шайбу у ворота Мітенса і практично зняли всі питання про переможця цієї зустрічі і дуелі у цілому, а відзначився Вялімякі. Ну і в самій кінцівці матчу той самий Валімякі встановив остаточний рахунок на табло й оформив дубль.

Таким чином, збірна Фінляндії, яка змінила тренера по ходу цього турніру, зберігає прописку у топ-дивізіоні, де грають кращі молодіжні збірні світу. Що стосується Латвії, то вона повертається до першого дивізіону, який вона виграла торік. Ну а в топ-дивізіон підніметься збірна Білорусі.

Латвія – Фінляндія 1:4 (1:1, 0:0, 0:3)

Шайби: 01:31 Толванен (Расані, Наттінен - ​​більш.) - 0:1; 16:23 Крастенбергс (Куксте, Пономаренко - більш.) - 1: 1; 41:28 Сааріярві (Толванен, Юолеві - більш.) - 1: 2; 42:33 Вялімякі (Бьорквіст, Куокканен) - 1: 3; 57:26 Вялімякі (Расані, Сааріярві - більш.) - 1: 4

Воротарі: Мітенс - Вехвілайнен

Кидки: 23 - 42

Штраф: 49 - 16

Рахунок в серії до двох перемог - 0: 2