0
45
Дженералз сильніші за Витязь

"Генерали" здобули суху перемогу в Броварах.

Старт поєдинку вийшов жахливим для Витязя, адже вже на 19-й секунді поєдинку Олексій Овчинніков, скориставшись передачею Олексія Янишевського, відкрив рахунок. А ще через кілька хвилин перевагу команди Олександра Сеуканда збільшив Соломон Шапіро.

Третя шайба в матчі була закинута на старті другого періоду зусиллями Артема Шиманського. Незважаючи на серйозну боротьбу і спроби переламати хід гри у другій 20-хвилинці, зробити цього харків'янам так і не вдалося.

Заключний період пройшов більш-менш спокійно, а фінальну крапку в матчі поставив Сергій Черненко, який закинув свою першу шайбу за Дженералз після переходу з Кривбасу. Звичайно, не можна не відзначити шатаут Євгена Напненка, який відбив 37 кидків.

4:0 - впевнена перемога "Генералів", які стали ще на крок ближчі до плей-офф. Щоб гарантувати собі вихід у наступний етап, киянам необхідно набрати всього два очки в останніх шести поєдинках або ж розраховувати на будь-яку поразку Білого Барса в регулярному чемпіонаті.

Дженералз - Витязь - 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 - Овчинніков (Янішевський), 00:19, 2:0 - Шапіро (Поліщук), 4:35, 3:0 - Шиманський (Боєвих, Черненко), 22:21 4:0 - Черненко (Шиманський ), 47:17.

Дженералз: Напненко (Дорош); Боєвих, Татаренко, Скрипець, Сірченко; Поліщук, Овчинніков, Янішевський, Шапіро, Черненко, Шиманський, Костюк, Генералов, А. Дворник, І. Дворник, Н. Дворник.

Витязь: Томашук (Даас); Наливайко-Сальников, Ханін-Большаков-Кривоніс; Піддубний-Кривда, Посєвін-Муртіщев-Алексанян-Петрович; Гасимов-Матвієнко, Єфремов-Нестерук-Колядинський.