Кривбас переграв Дженералз

iSport.ua,  21 лютого 2017, 22:14
0
57

Хокеїсти з Кривого Рогу підтвердили свій статус третьої команди чемпіонату України.

Київський Дженералз поступився Кривбасу в останньому домашньому матчі в регулярному чемпіонаті.

Основні події поєдинку, в якому глядачі побачили сім закинутих шайб, розвивалися в другому періоді. Перші 20 хвилин завершилися без голів.

У дебюті другого періоду Сергій Черненко реалізував більшість для Дженералз, вивівши господарів уперед. Кривбас відповів майже миттєво, закинувши три шайби за півтори хвилини. По черзі у криворіжців відзначилися Олександр Міхеєнок, Іван Савченко та Олексій Ворона. Ще через кілька митей Олексій Янішевський скоротив розрив у рахунку до однієї шайби, але, як виявилося, це був останній гол Дженералз у цій грі.

До кінця періоду все той же Савченко реалізував більшість Кривбасу і оформив дубль, а на останніх секундах заключного періоду свою другу шайбу в матчі закинув і Міхеєнок, вразивши порожні ворота.

5:2 - впевнена перемога Кривбасу в Броварах. Дженералз програли останній домашній матч у регулярному чемпіонаті, хоча це вже жодним чином не позначиться на турнірному становищі команди.

Дженералз - Кривбас - 2:5 (0:0, 2:4, 0:1)

Шайби: 1: 0 - Черненко (Янішевський, Татаренко-вел.), 20:57, 1: 1 - Міхеєнок (Куцевич, Коваленко), 22:26 1: 2 - Савченко (Попов, Рябенко), 23:08, 1: 3 -Ворона (Александров, Савченко), 24:01, 2: 3 - Янішевський (Черненко, Сірченко), 25:34, 2: 4 - Савченко (Рябенко, Афанасьєв-вел.), 33:08, 2: 5 - Міхейонок (Слюсар, Алексюк) (гол у порожні ворота), 59:26.

Кривбас: Безхлібний (В'язовов); Декало, Афанасьєв, Білоусов, Александров, Рябенко, Горлушко, Катрич, Люльчук; Коваленко, Максименко, Савченко, Секірко, Ворона, Попов, Підгурський, Алексюк, Міхеєнок, Куцевич, Свищев, Слюсар.

Дженералз: Напненко (Дорош); Бойових, Шпак, Татаренко, Скрипець, Пріваліхін, Порупа Сірченко; Поліщук, Овчинников, Янішевський, Шапіро, Черненко, Шиманський, Костюк, Безуглий, А. Дворник, Н. Дворник, І. Дворник.