Триплет. Італійські рапіристки зайняли весь п'єдестал у Лондоні

0
11
Триплет. Італійські рапіристки зайняли весь п єдестал у Лондоні
Еліза Ді Франчіска радіє золоту

Італійка Еліза Ді Франчіска в суботу, 28 липня, виграла золото Олімпійських ігор в Лондоні на змаганнях рапіристок, другою і третьою стали ще дві її співвітчизниці.

Ді Франчіска у вирішальному поєдинку в суботу здолала Аріану Ерріго з рахунком 12:11.

У боротьбі за третє місце італійка Валентина Веццалі випередила спортсменку з Південної Кореї Нам Хен Хі - 13:12.

Нагадаємо, це вже дев'ятий комплект нагород Ігор у Лондоні, розіграний 28 липня.

Так, уже визначилися чемпіони у стрільбі з пневматичної гвинтівки у жінок і у стрільбі з пневматичного пістолета у чоловіків і груповій гонці на шосе. У змаганнях дзюдоїстів у ваговій категорії до 60 кг золото здобув росіянин Арсен Галстян. А в тому ж виді спорту у жінок перемогу святкувала представниця Бразилії.

Крім того, китаянка Ван Мінцзюань завоювала золоту медаль у змаганнях з важкої атлетики у ваговій категорії до 48 кг, а збірна Італії виграла змагання лучників.

Американець Райан Лохте також здобув нагороду найвищої проби в плаванні. А китаєць Сунь Ян в на дистанції 400 метрів вільним стилем встановив перший рекорд Ігор у Лондоні.

За матеріалами: Р-Спорт

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні