Футзал: Україна здобула непросту перемогу над Чорногорією

iSport.ua,  9 квітня 2017, 19:22
0
297
Україна впевнено здолала Чорногорію

Збірна України з футзалу гарантувала собі мінімум місце у плей-оф відбору на Євро-2018.

Збірна України з футзалу обіграла Чорногорію, здобувши таким чином другу перемогу в домашньому відбірковому циклі на Євро-2018.

Команди почали активно матч і вже на 8-й хвилині матчу рахунок на табло Палацу Спорту був 2:2. Спершу на кінець третьої хвилини Байовіч вийшов на ударну позицію і хльостким ударом відправив м'яч повз голкіпера Ципуна.

Практично відразу Новак відновив паритет, а Педяш вивів збірну України вперед, але знову Байовіч у контратаці переграв український захист, зрівнявши рахунок - 2:2. За такої рівноваги команди пішли на перерву.

У другому таймі Україна швидко підтвердила статус фаворита. Точні удари Шотурми і Журби забезпечили "синьо-жовтим" другу перемогу у відборі до Євро-2018.

Збірна України гарантувала собі як мінімум путівку у плей-оф кваліфікації чемпіонату Європи.

За пряме попадання на континентальний форум команда Олександра Косенка 11 квітня посперечається з Хорватією. Українців влаштує тільки перемога.

Україна - Чорногорія 4:2

Голи: Новак, 4, Педяш, 5, Шотурма, 29, Журба, 35 - Байовіч, 3, 8

Україна: Ципун - Чепорнюк, Коваль, Журба, Білоцерківець - Шотурма, М.Гріцина, Н.Гріцина, Разуванов - Зварич, Корсун, Педяш, Новак - Іваняк.

Нагадаємо, в першому турі Україна мінімально обіграла Бельгію.