Верняєв - чемпіон Європи у багатоборстві

0
189
Олег Верняєв

Український гімнаст Олег Верняєв підтвердив своє звання кращого на континенті.

Український гімнаст Олег Верняєв став дворазовим чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики в багатоборстві.

Срібний призер Олімпійських ігор у багатоборстві підтвердив своє звання фаворита змагань, вигравши у середу, 19 квітня, кваліфікацію, а через два дні - фінал абсолютної першості.

За підсумками шести вправ Олег Верняєв набрав 85,866 балів. Українець не дуже вдало виступив у вільних вправах, набравши тільки 13,466 балів, але далі почав відігравати відставання і після четвертої вправи вийшов на перше місце, яке зміг утримати.

Срібним призером чемпіонату Європи у багатоборстві став росіянин Артур Далалоян (85,498), третє місце зайняв британець Джеймс Холл (84,664).

Інший українець у фіналі - Євген Юденков - став у підсумку 15-м.

Зазначимо, що в останні два дні чемпіонату Європи Верняєв виступить ще в чотирьох фіналах на окремих снарядах - на брусах, у вільних вправах, на коні і опорному стрибку. Також донецький спортсмен є першим на заміні на перекладині, де він показав дев'ятий результат у кваліфікації.

Інший лідер збірної України - Ігор Радивілов - пробився до фіналу в опорному стрибку та у вправах на кільцях.