Росіянка Кучина під новим прізвищем виграла етап Діамантової ліги

259
Діамантова ліга в Юджині

В американському Юджині відбувся третій етап Діамантової ліги.

В американському Юджині відбувся третій етап легкоатлетичної Діамантової ліги, де не брали участі українські спортсмени.

У перший день героїнею стала ефіопка Гензебе Дібаба, яка виграла в бігу на дистанції 5000 метрів. Володарка світового рекорду в бігу на 5000 м в закритому приміщенні, пробігла дистанцію за 14 хвилин 25,22 секунди. Друге місце зайняла кенійка Ліліан Касаіт Ренгерук (14.36,80). Трійку призерів замкнула голландка Сіфан Хассан (14.41,24).

У бігу на 3000 м з перешкодами у жінок з результатом 8 хвилин 58,78 секунди першою була кенійка Селліфін Чептік Чеспол. Другою стала її співвітчизниця Беатріс Чепкоч (9.00,70), третьою - представниця Бахрейну Рут Джебет (9.03,52).

У змаганнях зі стрибків у довжину серед жінок перемогу здобула американка Бріттні Різ (7,01), друге місце зайняла її співвітчизниця Тіанна Медісон (6,83), третьою стала британка Лоррейн Юген (6,78).

У ще одному змаганні дня - з метання списа - перемогу здобула представниця Білорусії Тетяна Холодович (66,30), другою в даній дисципліні стала китаянка Лю Шиїн (65,21), третьою - хорватка Сара Колак (64,64).

У другий день перемогу в секторі для стрибків у висоту здобула російська чемпіонка світу Марія Ласіцкене, яка до заміжжя виступала як Кучина.

У суботу Ласіцкене, яка виступала під нейтральним прапором, в своїй найкращій спробі стрибнула на 2,03 метра. Друге місце зайняла полька Каміла Ліцвінко (1,95 метра), третє - американка Вашті Каннінгем, також взяла висоту 1,95 м, але поступилася польській спортсменці за додатковими показниками.

Дворазовий олімпійський чемпіон американський легкоатлет Крістіан Тейлор переміг в потрійному стрибку з найкращим результатом сезону в світі. Тейлор переміг з результатом 18,11 метра. Другим став його співвітчизник Уілл Клей (18,05), третім - бронзовий медаліст ОІ 2016 китаєць Дун Бінь (17,27).

У стрибках з жердиною у чоловіків переміг американець Сем Кендрікс з результатом 5,86 метра. Другим став олімпійський чемпіон француз Рено Лавіллені (5,81), третім - поляк Петро Лісек (5,81).

У штовханні ядра найкращий результат продемонстрував олімпійський чемпіон Ігор-2016 американець Райан Краузер - 22,43 метра. Другим став новозеландець Том Уолш (21,71), третім - чинний чемпіон світу американець Джо Ковач (21,44).

У бігу на милю (Bowerman Mile) з найкращим результатом сезону в світі переміг кенієць Рональд Квемої - 3 хвилини 49,04 секунди. Друге і третє місця зайняли його співвітчизники Елайджа Манангої (3.49,08) і Тімоті Черуйот (3.49,64).

У жінок в бігу на дистанції 400 метрів з бар'єрами перемогла бронзовий призер ОІ-2016 американка Ешлі Спенсер з найкращим результатом сезону в світі (53,38 секунди), другою і третьою стали інші представниці США Шамьєр Літтл (53,44) і Джорджано Молін ( 54,09).

На дистанції 100 м найкращою стала Моролаке Акіносун з США (10,94), другою - івуарійка Мюріель Ауре (10,96), третьою - Мішель-Лі Айе з Тринідаду і Тобаго (10,97).

На дистанції 100 м з бар'єрами найкращою стала Джасмин Стауєрс з США (12,59), другою - ще одна американка Куїн Харрісон (12,64), третьою - олімпійська чемпіонка 2008 року американка Доун Харпер-Нельсон (12,66).

Чотириразовий олімпійський чемпіон британський бігун Мо Фара переміг на дистанції 5000 м, пробігши дистанцію за 13 хвилин 0,70 секунди. Друге місце зайняв ефіопський атлет Йоміф Кеджелча (13.01,21), третім став кенієць Джеффрі Кіпсанг Камворор (13.01,35).

На 400-метрівці у чоловіків переміг триразовий олімпійський чемпіон американець Лашон Меррітт (44,79 секунди), другим став Баболоки Тебе із Ботсвани (45,04), третім - американець Вернон Норвуд (45,05).

На 100-метрівці перемогу з найкращим результатом сезону в світі здобув Ронні Бейкер з США (9,86 секунди), другим став Су Бінтянь з Китаю (9,92), третім - британець Чіджінду Уджа (9,95).

У жінок в бігу на 800 метрів перемогла олімпійська чемпіонка південноафриканка Кастер Семеня з результатом 1 хвилина 57,78 секунди. Другою стала кенійка Маргарет Вамбуї (1.57,88), третьою - Франсина Нійонсаба з Бурунді (1.59,10).

У бігу на дистанції 200 м першою стала олімпійська чемпіонка в естафеті американка Торі Боуї з найкращим результатом сезону в світі (21,77 секунди). Другою стала багамська спортсменка Шона Міллер (21,91), третьою - Елейн Томпсон з Ямайки (21,98).