Болт в ювілейний раз вибіг із 10 секунд на стометрівці

iSport.ua,  22 липня 2017, 11:00
0
978
Усейн Болт

Ямайський спринтер виграв останній забіг у своїй кар'єрі на етапі Діамантової ліги.

Восьмикратний олімпійський чемпіон ямаєць Усейн Болт здобув перемогу на етапі Діамантової ліги в Монако.

У Монако Болт показав свій найкращий результат у сезоні - 9,95 секунди - і здобув перемогу. Відзначимо, що в 50-й раз у кар'єрі ямаєць пробіг 100 метрів менше, ніж за 10 секунд.

Для ямайського спринтера це був останній старт у рамках цього турніру, оскільки після чемпіонату світу в Лондоні Болт завершить кар'єру.

Нещодавно з'явилася інформація, що ямаєць тренуватиметься з дортмундською Борусією. Легкоатлет сподівається почати професійну кар'єру у футболі.