Кубок Девіса: США, Сербія і Велика Британія пройшли у чвертьфінал

0
44

Завершилися сім з восьми матчів 1/8 фіналу Кубка Девіса.

Вихідні в чоловічому тенісі пройшли під знаком матчів 1/8 фіналу Кубка Девіса.

У Світовій групі визначилися майже всі чвертьфіналісти: лише чинні володарі трофею - аргентинці і італійці - поки не виявили сильнішого. Після чотирьох партій - нічия 2:2, а вирішальний поєдинок між Гвідо Пельї і Андреасом Сеппі відбудеться 6 лютого.

Скандалом завершився поєдинок між Канадою і Великою Британією: за рахунку 2:2 за матчами у вирішальному поєдинку канадець з російським корінням Шаповалов влучив м'ячем прямо в око судді і був дискваліфікований, а разом з ним і його команда.

Аргентина - Італія - ​​2:2

У чвертьфіналі Австралія зустрінеться зі США, Сербія зіграє з Іспанією, Франція - з Великою Британією, а Бельгія виходить на переможця пари Аргентина - Італія. Матчі 1/4 фіналу Світової групи пройдуть із 7 до 9 квітня 2017 року.

Визначився також суперник збірної України по матчу другого раунду в Першій групі Євро-Африканської зони Кубка Девіса. 7-9 квітня збірна України побореться за путівку в плей-оф Світової групи з командою Португалії, яка достроково обіграла Ізраїль. Матч наші тенісисти проведуть у гостях.