Біатлон: Семенов став п'ятим в індивідуальній гонці чемпіонату світу

0
435
Біатлон: Семенов став п ятим в індивідуальній гонці чемпіонату світу
Сергій Семенов

Українець Сергій Семенов зупинився за крок до п'єдесталу, потрапивши у квіткову церемонію в індивідуальній гонці.

Лідер чоловічої збірної України з біатлону Сергій Семенов став п'ятим в індивідуальній гонці чемпіонаті світу з біатлону, який проходить в австрійському Гогфільцені.

Семенов припустився одного промаху на чотирьох вогневих рубежах і прийшов на фініш другим, але пізніше його результат поліпшили ще троє спортсменів.

Сенсаційним чемпіоном світу в індивідуальній гонці став американець Ловелл Бейлі, який до цього у своїй кар'єрі мав лише один подіум у кар'єрі: у 2014 році він став третім у спринті в Контіолахті. Пройшовши гонку без промахів, Бейлі на фініші випередив чеха Онджея Моравеця, який також не мав жодного промаху, на 3,3 сек.

Третє місце з двома промахами і 21 сек. відставання від лідера посів француз Мартен Фуркад.