Біатлон: Австрія виграла одиночну змішану естафету, Україна - сьома

iSport.ua,  12 березня 2017, 16:49
0
226
Анастасія Меркушина

У фінському Контіолахті відбулася одиночна змішана естафета у рамках восьмого етапу Кубку світу.

Збірна Австрії з біатлону здобула перемогу в одиночній змішаній естафеті, яка відбулася у рамках восьмого етапу Кубку світу у фінському Контіолахті. Австрійці закінчили гонку з результатом 31: 35,1.

Другими виявилися представники США, відставши від лідера гонки на +32,8. Німецька команда фінішувала третіми (+33,3).

Україну у цій дисципліні представляли Анастасія Меркушина та Артем Прима, які завершили гонку на сьомому місці.