Глава спортивної редакції телеканалу НВО Росс Грінберг в інтерв'ю ESPN.com повідомив, що через відсутність глядацького інтересу в США їх дуже мало цікавить те, що зараз відбувається у важкій вазі.
Рейтинг АТР: Джокович обійшов Федерера

Швейцарець Роджер Федерер після невдалого виступу на Уїмблдоні опустився на третю позицію в оновленому рейтингу АТР.
Періс Хілтон заарештували в ПАР

Голлівудська любителька тусовок Періс Хілтон була заарештована за підозрою у зберіганні марихуани після футбольного матчу Кубка світу в ПАР. Після допиту її відпустили без пред'явлення звинувачень.
Результати головних спортивних подій за 4-5 липня

У статті зібрані результати головних спортивних подій за 4-5 липня. Волейбол: Світова ліга. Теніс: Wimbledon. Футбол: Чемпіонат Росії, Суперкубок України.
Піке: У півфіналі не існує фаворита

Захисник збірної Іспанії Херард Піке вважає, що у півфінальному матчі ЧС проти Німеччини буде йти боротьба рівних команд.
У Криштіано Роналдо народився син

Півзахисник Реала і збірної Португалії Криштіано Роналдо став батьком, про це футболіст повідомив у своєму офіційному мікроблозі. Гравець прийняв рішення зберегти ім'я матері сина в таємниці.
Агуеро попросив вибачення у вболівальників за провал на ЧС-2010

Нападаючий збірної Аргентини Серхіо Агуеро попросив вибачення у вболівальників за поразку підопічних Дієго Марадони в чвертьфінальному матчі Чемпіонату світу-2010 проти збірної Німеччини (0:4), яка призвела до вильоту команди з розіграшу Мундіалю.
Клозе: Потрібно визначити слабкі сторони Іспанії

Нападаючий збірної Німеччини Мирослав Клозе поділився думкою про суперника у півфіналі Іспанію.
Беккенбауер: Збірна Німеччини - це шедевр Йоахима Льова

Легендарний футболіст збірної Німеччини Франц Беккенбауер перебуває в повному захваті від гри Бундестім на Чемпіонаті світу в ПАР.
Без шансів: Шахтар громить Таврію в матчі за Суперкубок

У неділю, 4 липня, відбувся матч за Суперкубок України між донецьким Шахтарем і сімферопольською Таврією.
Рафаель Надаль виграв Уїмблдон-2010

Іспанець Рафаель Надаль завоював свій восьмий титул Великого Шолома і другий на Вімблдонському турнірі.
П єрлуїджі Колліна очолив суддівський корпус УЄФА

П'єрлуїджі Колліна очолив суддівський корпус УЄФА

Відомий у минулому італійський арбітр пішов на підвищення і тепер керуватиме всіма суддями під егідою УЄФА.
У Росії почали виробництво вувузел

Російські підприємці вирішили почати випуск африканських трубок вболівальника - вувузел.
Марадона збирається залишити збірну Аргентини

Головний тренер збірної Аргентини Дієго Марадона після поразки в матчі чвертьфіналу ЧС-2010 проти Німеччини (0:4) заявив, що він, скоріше за все, піде у відставку.
Лев: Результат неймовірний

Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Лев прокоментував результат матчу чвертьфіналу ЧС-2010 проти Аргентини (4:0).
Мессі залишає ЧС-2010 без забитих голів

Нападаючий збірної Аргентини Ліонель Мессі так і не зміг відзначитися забитими м'ячами на Чемпіонаті світу в ПАР.
Серена Вільямс завоювала 13-й титул Grand Slam

Російська тенісистка Віра Звонарьова програла у фіналі Вімблдону американці Серені Вільямс.
Адьос Дієго: Аргентина капітулює перед Німеччиною

У суботу, 3 липня був зіграний один з найбільш очікуваних чвертьфіналом Чемпіонату світу - Німеччина билася з Аргентиною.
Клозе забив 51-й і 52-й м ячі за збірну Німеччини

Клозе забив 51-й і 52-й м'ячі за збірну Німеччини

У чвертьфінальному матчі ЧС-2010 проти збірної Аргентини нападаючий Німеччини Мирослав Клозе оформив дубль.
Кріштіано Роналдо уникнув санкцій FIFA

Дисциплінарний комітет ФІФА ухвалив рішення не починати розслідування інциденту, що стався в матчі 1 / 8 фіналу між збірними Португалії та Іспанії (0:1), повідомляє Бола.