1-31 ЛИПНЯ 2018
Стаховський програв у першому колі турніру в Сеговії

Сіяний під першим номером українець програв тенісисту з четвертої сотні.
Бондаренко вилетіла в першому турі турніру в Сан-Хосе

Українка Катерина Бондаренко програла в трьох сетах в стартовому турі на турнірі в Сан-Хосе екс-першій ракетці світу Вікторії Азаренко.
Калініна пробилася в основу турніру у Вашингтоні

Ангеліна Калініна вперше в році зіграє в основі турніру WTA, успішно пройшовши кваліфікацію.
Марченко продовжив сезон без перемог

Ілля Марченко програв на старті кваліфікації у Вашингтоні. Попри стандартну тривалість тенісного матчу, виграти українцеві не вдалося.
Світоліна: На US Open постараюся зіграти на 100%

Еліна Світоліна розповіла про завдання на другу частину сезону.
Козлова не змогла пробитися до чвертьфіналу турніру в Москві

Катерина Козлова поступилася німкені Лаурі Зигемунд у двох сетах на тенісному турнірі, що проходить у російській столиці.
Вільямс отримала запрошення на турнір в Монреалі

Серена Вільямс виступить на турнірі WTA Premier 5.
Світоліна: Мета незмінна, проте в цьому сезоні хочу зіграти в Сінгапурі

Перша ракетка України Еліна Світоліна розповіла про плани на другу частину сезону.
Стаховський програв на старті турніру в Ньюпорті

Українець зачохлив ракетку вже після першого матчу.
Джокович без проблем виграв свій четвертий Вімблдон

Сербський тенісист Новак Джокович виграв у фіналі Вімблдону у представника ПАР Кевіна Андерсона, який уперше боровся за цей титул.
Кербер: Серена змушує грати в кращий теніс

Анжелік Кербер прокоментувала свою перемогу над Сереною Вільямс у фіналі Вімблдону і пояснила, чому любить грати в матчах з американкою.
Кербер вперше в кар єрі виграла Вімблдон

Кербер вперше в кар'єрі виграла Вімблдон

У фіналі німецька тенісистка обіграла Серену Вільямс. У новому рейтингу WTA німкеня повернеться в топ-5.
Джокович у важкому матчі виборов перемогу в Надаля у півфіналі Вімблдону

Новак Джокович вийшов у фінал Вімблдону і розіграє трофей турніру Великого шолома з Кевіном Андерсоном.
Ястремська зупинилася за крок від фіналу турніру в Будапешті

Українська тенісистка не зуміла пробитися до фіналу, програвши росіянці Катерині Александровій.
Ястремська вийшла в чвертьфінал престижного турніру в Будапешті

Даяна Ястремська у двох сетах розібралася з Маркетою Вондрусовою.
Федерер: Не знаю, що пішло не так

Швейцарський тенісист Роджер Федерер відзначив добру гру свого суперника в чвертьфіналі Вімблдону Кевіна Андерсона.
Федерер уперше програв на Вімблдоні з 2016 року

Друга ракетка світу швейцарець Роджер Федерер у чвертьфіналі Вімблдону програв представнику ПАР Кевіну Андерсону (АТР:8) - 6:2, 7:5, 5:7, 4:6, 11:13.
Костюк оголосила про наступний турнір

Юна українська тенісистка Марта Костюк розповіла, на яких змаганнях з'явиться наступного разу.
Українка Ястремська виграла титул у Римі, розгромивши росіянку

У півфіналі одеситка, посіяна під другим номером, за 1 годину 2 хвилини обіграла екс-54-ту ракетку світу іспанську тенісистку Сільвію Солер-Еспіносу.