Металіст дебютує в Лізі чемпіонів перемогою

BBC Україна,  31 липня 2013, 10:09
0
6
За тиждень Металіст зустрічатиметься з греками у Харкові

Харківський Металіст розпочав перший для себе виступ у розіграші Ліги чемпіонів з гостьової перемоги над грецьким ПАОК.

Гра закінчилася з рахунком 0:2, обидва голи забив нападник української збірної Марко Девич.

Матч-відповідь у Харкові відбудеться 7 серпня.

По голу у кожному таймі

Матч у Салоніках проходив при порожніх трибунах: домашній стадіон ПАОКа ще минулого сезону дискваліфікували через безлад, який влаштували на арені під час матчу з віденським Рапідом місцеві вболівальники.

На матчі були присутні лише кілька сотень вболівальників з Харкова, які по можливості підтримували свою команду, а кілька разів навіть затягували на трибунах Червону руту.

Гра почалася зі стартового натиску господарів. Під час найгострішої з атак ПАОКа Йоргос Георгіадіс міг виходити сам на сам з голкіпером харків’ян Володимиром Дішленковичем, однак відпустив від себе м’яч занадто далеко і не скористався зі стовідсоткового моменту.

Ближче до кінця першого тайму гра вирівнялась, а на 43-й хвилині харків’янам вдалося відкрити рахунок.

Після розіграшу кутового м’яч потрапив у руку захисника ПАОКа, суддя призначив пенальті, а Марко Девич його реалізував.

У середині другого тайму український форвард сербського походження подвоїв рахунок. Він скористався передачею Хосе Соси, зробив ривок по лівому флангу, обіграв грецького голкіпера, який вийшов за межі свого штрафного майданчика і з далекої відстані закрутив м’яч у вже порожні ворота.

Наприкінці матчу харків’яни мали кілька нагод довести рахунок до розгромного, проте гравцям Металіста бракувало точності, а на останніх хвилинах зустрічі після удару Джонатана Крістальдо ПАОК врятувала бічна стійка воріт.

"Один удар – один гол"

Після гри головний тренер ПАОК Хуб Стевенс нарікав, що його команда грала добре лише перші 40 хвилин матчу.

"У якийсь момент ви втратили організацію, дисципліну і дозволили Металістові забити один м’яч. А такій команді, як Металіст, багато шансів не потрібно. Один удар – один гол. У другому таймі нам було вже важко виправити ситуацію", – сказав він.

Не виглядав задоволеним після матчу і наставник Металісту. Мирон Маркевич визнав, що його команда грала "важкувато", і пообіцяв, що в наступному матчі харків’яни гратимуть сильніше.

"Могло бути 3:3, могло 0:3. Вийшло 0:2", – оцінив він закономірність досягнутого його командою результату.

Доля протистояння вирішуватиметься наступної середу у харківському матчі.

Перед цим, у суботу, Металіст в рамках української першості зіграє з луганською Зорею, яка зараз дещо несподівано посідає третє місце у турнірній таблиці чемпіонату.

Джерело: ВВС Україна