Німеччина-Італія: Онлайн трансляція півфіналу Євро-2012

Пропонуємо вашій увазі онлайн-трансляцію півфіналу Євро-2012 Німеччина-Італія, який відбудеться у Варшаві.

Місце: Польща, Варшава, стадіон Народовий Дата: 28 червня

Ламаючи традиції. Анонс матчу Німеччина - Італія

Початок онлайн-трансляції матчу Німеччина-Італія о 21:45 за київським часом.

Німеччина: Нойер - Лам, Бадштубер, Хуммельс, Боатенг - Озіл, Хедіра, Швайнштайгер, Кроос - Гомес, Подольські

Італія: Буффон - Кьєлліні, Бонуччі, Барцальї, Бальдзаретті - Де Россі, Маркізіо, Пірло, Монтоліво - Балотеллі, Кассано

90+2 хвилина. ГОООЛ 1:2 Месут Озіл б'є, Буффон стрибає в той же кут, але не дістає!

90+2 хвилина. ПЕНАЛЬТІ - Бальдзаретті грає рукою в своєму штрафному.

90-я хвилина. Хуммельс пробиває з кута воротарського майданчика, м'яч від ніг захисника летить прямо в лежачого Буффону, який відображає удар!

89-я хвилина. Тьяго Мотта отримує картку за підкат проти Швайнштайгера.

86-я хвилина. Ройс обігрався з Мюллером, але захисник виносить м'яч на кутовий. Кроос після його розіграшу на льоту б'є по воротах - м'яч свистить вище девяточки.

85-я хвилина. Ді Натале забігає в оффсайд.

84-я хвилина. Де Россі отримує жовту картку за фол в центрі поля.

83-я хвилина. Забиває Італія, але Бальдзаретті робить це з оффсайду.

82-я хвилина. ЯК?! Ді Натале мало не з центру поля викочується на побачення з воротарем, довго дріботить до штрафної, прицілюється і б'є - як м'яч пролетів мимо воріт?

81-я хвилина. Ді Натале в одній атаці тричі ковзає ногами по газону - начебто не дощ на дворі.

79-я хвилина.  2 в штрафному Німеччини, але Діаманті невчасно послизнувся.

77-я хвилина. Озіл подає з кутового, Хуммельс б'є головою - в американському футболі був би чистий гол, а в нашому - зависоко над воротами пішло.

75-я хвилина. МОМЕНТИЩЕ! Маркізіо вивели на ударну позицію, поки він м'яч обробляв, Бадштубер завалився на газон, варто Клаудіо з Ді Натале проти одного Нойєра, але замість гольового пасу Маркізіо пробиває повз дальній кут!

74-я хвилина. Швайнштайгер подає, м'яч летить повз всіх в ноги Ламу, той теж навішує - прямо на захисника.

71-я хвилина. Прибирає одного захисника Лев - випускає замість нього Томаса Мюллера. Всі вперед!

70-я хвилина. Заміна у складі Італії - Ді Натале замість героя сьогоднішнього матчу Маріо Балотеллі.

67-я хвилина. Була в сантиметрах Німеччина від розгрому - після швидкої атаки Маркізіо потужно заряджав з лінії штрафної, але він - не Балотеллі, так що промазав мимо штанги.

66-я хвилина. Діаманті перевіряє вправність Нойєра, намагаючись йому з центру поля закинути м'яч за вуха - але трохи слабенько вдалося.

63-а хвилина. Італо-німець Монтоліво залишає газон Польщі, поступаючись місцем Тьяге Мотте.

62-я хвилина. БУФФОНІЩЕ! Ройс пробиває з небезпечного штрафного, класно б'є прямо під поперечину, але Джиджи красиво витягує м'яч з воріт.

61-я хвилина. Кроос прискорювався і рвався на вільний простір Бонуччі не встигає, кладе його на газон і отримує жовту картку.

60-я хвилина. Балотеллі отримує м'яч, довго з ним возиться, прибирає захисника і потужно б'є - м'яч летить повз дальній кут!

58-я хвилина. Боатенг подає з флангу на Маріо Гомеса - саме цим можна пояснити той факт, що пас пішов через всіх на пусте місце. А Гомес-то на лавці вже!

57-я хвилина. Тренер змінює Антоні Кассано на Алесандро Діаманті.

56-я хвилина. Клозе виходить на ударну позицію, але Бонуччі в красивому підкаті знімає м'яч з його ноги.

55-я хвилина. Озіл дістав м'яч на самій лицьовій лінії, прострілив - Хедіра пробити з ходу не зміг, а поки він розвертався, захисники встигли вибудувати бастіони на його шляху.

54-я хвилина. Ройс на фланзі невдало м'яч обробив, але той потрапляє до Клозе, який випадково падає по своїй волі в штрафній.

51-я хвилина. Боатенг двічі далеко вкидав з ауту, потім подавав - всі три рази захисники були першими на м'ячі.

49-я хвилина. Лам мчить виправляти свою помилку у першому таймі - обігрався він зі свіжим Ройсом, вийшов на ударну позицію, але пробиває повз девяточки.

47-я хвилина. Ось Ройс виходить на гольову позицію - але слабкий удар став здобиччю Буффона.

46-я хвилина. Другий тайм стартував. У Німеччині подвійна заміна - замість Подольскі вийшов Ройс, а замість Гомеса - Клозе.

Свисток арбітра. Команди йдуть на перерву.

44-я хвилина. Показовий епізод - поки Швайнштайгер пригинав голову, готуючись прийняти м'яч нею, Де Россі встигає вибити м'яч ногою. Може й небезпечно, але арбітр не свиснув. Хочуть зараз італійці грати більше, ніж німці. Є про що поговорити Леву зі своїми хлопцями в перерві.

43-я хвилина. Лежить на газоні Кассано після зіткнення з Бадштубером - чи то боляче, чи то хитрий дуже і час тягне.

39-я хвилина. Подольські не встигає зреагувати на пас партнера і упускає м'яч за лицьову лінію. Штормить німців зараз.

Отримує він жовту картку за зняту футболку, але для нього це значення не має.

36-я хвилина. ГООООООЛ 0:2 Що діється на полі! Балотеллі робить дубль! Спіймали Німеччину на контратаці, Монтоліво божественно закинув м'яч на Маріо, Ламі довелося довго бігти, щоб наздогнати італійського нападника, але Балотеллі обробив сферу і потужно пробиває під штангу!

35-я хвилина. БУФФОН! Ну вдається німцям пройти у штрафну, Хедіра б'є з-за штрафної - воротар італійців красиво переводить м'яч на кутовий.

34-я хвилина. Кассано віддає чудову передачу, Монтоліво виходить на ударну позицію, прибирає м'яч під себе, намагається обійти Бадштубера, який став просто ліхтарним стовпом і не дав італійцям обіграти себе.

33-а хвилина. Боатенг відмінно пройшов по флангу, пішов від К'єлліні і навісив - Бальдзаретті в останній момент виносить м'яч на кутовий, не даючи Подольські відзначитися на табло.

30-я хвилина. Кроос отримує м'яч і вирішує все зробити сам - дальній удар не призводить до голу.

29-я хвилина. Озіл грає через Крооса, а Тоні котить далі на Гомеса - але той не готовий до такого розвитку подій, не рвонув він за м'ячем.

27-я хвилина. Гомес зачепився за м'яч в боротьбі з двома захисниками, відкинув м'яч на Озіла, Месут пробиває - Буффон парирує, вихоплюючи м'яч в рукавички з другої спроби.

24-я хвилина. Боатенг з флангу вирізав подачу, Гомес пробивав головою - здалеку і мимо.

20-я хвилина. ГОООООЛ 0:1 Балотеллі відкриває рахунок! Кассано здорово крутнув захисника, навісив на лінію воротарського, Маріо опинився за спиною Бадштубера, який до м'яча не дістав, і спокійно розстріляв Нойєра! Другий гол Балотеллі, і який важливий!

18-я хвилина. А тепер ловимо в польоті - кричить Нойер, виловлюючи в кутку розкішний удар Кассано з розвороту.

17-я хвилина. Огризається Італія - ​​йде Монтоліво від суперника і пробиває з-за штрафної - Нойер отримав можливість продемонструвати, що за м'ячем він падати вміє.

13-та хвилина. Кутовий - і Буффон реагує на удар з-за штрафної!

2-а хвилина. ЗНОВУ ПОЖЕЖА! Після прострілу з флангу Буффон вибиває м'яч прямо перед собою, а Барцальї так рятує від ніг одразу двох німців, що ледь не вражає кут своїх воріт!

9-а хвилина. Намагалися пройти німці по центру, але там захисники грають відмінно на випередження.

5-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО ЯК! Після подачі з кутового Хуммельс матеріалізувався у воротарському, б'є без перешкод - Буффон злегка вилеш, м'яч від нього йде у ворота, але там Пірло зупиняє його!

4-я хвилина. Монтоліво кидав вперед м'яч на Балотеллі, але Нойер вже втік і випереджає він Маріо.

2-а хвилина. Проявляє себе на полі Маріо Балотеллі - порушує він правила в атаці.

1-а хвилина. Отже, матч стартував. Хто поїде до Києва на фінал - вирішується саме сьогодні. Збірна Іспанії вже тут. Чекаємо другого претендента.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі