Олімпіада в Лондоні

Як у Києві. В Олімпійському селищі Лондона немає гарячої води

Олімпійська чемпіонка Лондона на дистанції 3000 м з перешкодами росіянка Юлія Заріпова розповіла про проблеми з гарячою водою в Олімпійському селищі.
Золото Олексія Торохтія підняло рейтинг України

За результатами 10-го дня Олімпіади в Лондоні команда України підстрибнула з 23 на 17 місце в рейтингу медалей завдяки тому, що важкоатлет Олексій Торохтій у фіналі штовхнув штангу вагою 227 кг і виборов золоту медаль у своїй ваговій категорії.

Олімпійський бокс. Супертяжі у вогні

Дуже цікавими стали поєдинки чвертьфінальної стадії в суперважкій вазі на Олімпійських Іграх в Лондоні, що відбулися в понеділок, 6 серпня.

Олімпійський баскетбол. Склад та учасники 1/4 фіналу

Пізно ввечері в понеділок, 6 серпня, в Лондоні завершився груповий етап Олімпійського баскетбольного турніру і визначилися в пари 1/4 фіналу.
Олімпійський баскетбол. Американські профі трощать Аргентину

Збірна США ефектним розносом Аргентини завершила групову стадію Олімпійського баскетбольного турніру, а Іспанія, поступившись Бразилії, змусила говорити про таємні хитрощі.
Фотогалерея: Важка нагорода. Золото українського штангіста Олексія Торохтія на Олімпіаді-2012

У понеділок, 6 серпня, український важкоатлет (вага до 105 кг) Олексій Торохтій у впертій боротьбі із суперниками завоював золото Олімпіади-2012 в Лондоні.
Янукович привітав Торохтія з третім українським золотом на Олімпіаді

Президент України Віктор Янукович привітав важкоатлета Олексія Торохтія та Олімпійську збірну Україну із завоюванням третьої золотої медалі на ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні.
Перемога Огого. Скандального кривдника українця протягли у півфінал

Після того, як у поєдинку 1/8 фіналу судді брутально пограбували українця Хитрова в поєдинку з британцем Ентоні Огого, в 1/4 фіналу щось схоже відбулося і в поєдинку Огого з німецьким боксером Стефеном Хартелом.
Сьогодні в Лондоні-2012 розіграють 24 комплекти олімпійських нагород

У вівторок, 7 серпня, на Олімпіаді в Лондоні спортсмени з різних куточків планети розіграють 24 комплекти медалей.
Ісінбаєва: Ця бронза на вагу золота, вона ніби просить мене не закінчувати кар єру

Ісінбаєва: Ця бронза на вагу золота, вона ніби просить мене не закінчувати кар'єру

Дворазова олімпійська чемпіонка стрибунка з жердиною Олена Ісінбаєва, яка завоювала на Олімпіаді-2012 в Лондоні бронзову медаль, оцінила свій виступ.
Олімпіада. Всі медалі та рекорди 6 серпня

У понеділок, 6 серпня, на ХХХ літніх Олімпійських іграх в Лондоні були розіграні 18 комплектів медалей. СПОРТ bigmir) net пропонує вашій увазі всіх переможців та рекорди дня.
Спринтер з Гренади виграв забіг на дистанції 400 м на Олімпіаді-2012

У понеділок, 6 серпня, відбувся фінальний забіг Олімпіади-2012 в Лондоні на дистанції 400 м, перемогу в якому здобув гренадець Кірані Джеймс.
Вже не королева жердини. Олена Ісінбаєва завоювала лише бронзу

Сьогодні, 6-го серпня, на лондонській Олімпіаді відбувся фінал жіночих змагань зі стрибків у висоту з жердиною. Дворазова олімпійська чемпіонка Олена Ісінбаєва не змогла відстояти свій титул.
Олімпіада. Росіянка виявилася швидшою за африканок в бігу на 3000 метрів

Росіянка Юлія Заріпова посіла перше місце на Олімпійських іграх в Лондоні з бігу на 3000 м з перешкодами.
Боротьба. Кубинець Міхаїн Лопес відбирає золоту медаль у естонця

Сьогодні, 6-го серпня, кубинський борець греко-римського стилю Міхаїн Лопес став олімпійським чемпіоном у категорії до 120 кг.
Фелікс Санчес переміг на дистанції 400 м з бар єрами на Олімпіаді-2012

Фелікс Санчес переміг на дистанції 400 м з бар'єрами на Олімпіаді-2012

Олімпійський чемпіон Афін-2004 з Домініканської Республіки повторив свій золотий успіх на дистанції 400 м з бар'єрами на Олімпіаді-2012 у Лондоні.
Ломаченко вийшов у півфінал Олімпійського турніру з боксу

У понеділок, 6 серпня, олімпійський чемпіон Пекіна українець Василь Ломаченко провів свій чвертьфінальний поєдинок боксерського турніру.
Без втрат. Всі українки пройшли у півфінал у бігу на 200 метрів

Сьогодні, 6-го серпня, кваліфікаційний забіг на дистанції 200 метрів став успішним для всіх наших спортсменок.
Легка атлетика. Остапчук виграє для Білорусі золото у штовханні ядра

Сьогодні, 6-го серпня, білоруска Надія Остапчук стала олімпійською чемпіонкою у штовханні ядра.
Україна бере золото у важкій атлетиці

Українець Олексій Торохтій виборов золоту медаль Олімпійських ігор у Лондоні у важкій атлетиці (до 105 кг).