Олімпіада в Лондоні

Українські семиборки не дуже успішно стартували на Олімпіаді-2012

У п'ятницю, 3 серпня, в боротьбу за медалі Олімпіади-2012 в Лондоні вступили представники легкої атлетики.
Поліція моралі. Німецьку спортсменку вигнали з Олімпіади через чоловіка-неонациста

Член збірної Німеччини з академічного веслування Надя Дригалла не з власної волі покинула Олімпіаду в Лондоні, не чекаючи закінчення ігор.
Останній український дзюдоїст завершив Олімпіаду

У п'ятницю, 3 серпня, на Олімпіаді в Лондоні в боротьбу за медалі вступив останній з українських дзюдоїстів Станіслав Бондаренко у ваговій категорії більше 100 кг.
Один за всіх. Українець Рубан виходить до чвертьфіналу

Олімпійський чемпіон Пекіна-2008 український лучник Віктор Рубан змусив понервувати уболівальників, але зумів пробитися в наступний раунд Олімпійського турніру.
Стрільба з лука. Маркіян Івашко покидає Олімпіаду

Вранці в п'ятницю, 3 серпня, на Олімпіаді в Лондоні почалися змагання 1/8 фіналу у лучників.
Фотогалерея: Битва титанів. Майкл Фелпс здобуває велику перемогу

Однією з головних подій четверга на Олімпіаді в Лондоні стала велика перемога Майкла Фелпса на елітній дистанції 200 метрів комплексом.
Олімпіада без расизму. У Лондоні заарештований литовський вболівальник

Організатори Олімпіади в Лондоні припиняють у корені будь-які прояви расизму на Іграх-2012.
Австралійський олімпієць напився з горя і влаштував дебош

Джош Бус, який входить в олімпійську збірну Австралії, був заарештований у четвер, 2 серпня, за хуліганство.
Олімпійський баскетбол. США встановлюють новий рекорд

Завершували третій тур Олімпійського баскетбольного турніру матчі Іспанія - Великобританія і США - Нігерія. У першому ледь не трапилася сенсація, а у другому - було побито рекорд.
Російського журналіста вигнали з Олімпіади за напад на вагітну жінку

Головного редактора російського агентства Весь спорт Андрія Митькова позбавили олімпійської акредитації за удар ліктем вагітної жінки - стюарда.
Сьогодні на Олімпіаді-2012 розіграють 22 комплекти медалей

У п'ятницю, 3 серпня, на Олімпіаді в Лондоні розіграють 22 комплекти олімпійських нагород.
Олімпіада. Всі медалі та рекорди 2 серпня

У четвер, 2 серпня, на Олімпіаді в Лондоні були розіграні 18 комплектів нагород. СПОРТ bigmir) net пропонує вашій увазі всі результати.
Олімпійський скандал. Україна буде відстоювати свою честь в Лозанні

І другий протест української Олімпійської делегації про бій Хитров - Огого був відхилений AIBA.
Голландська плавчиня виграла золото на дистанції 100 м вільним стилем з олімпійським рекордом

У четвер, 2 серпня, в Aquatics Centre Олімпійського Лондона відбувся фінальний заплив у жінок на королівській дистанції 100 м вільним стилем.
Плавання. Українка Дарина Зевіна не змогла вийти до фіналу

Сьогодні, 2-го серпня, українська плавчиня Дарина Зевіна не зуміла вийти до фіналу олімпійського турніру на дистанції 200 метрів на спині.
Король. Фелпс перемагає Лохте і виграє двадцяту медаль

Американець Майкл Фелпс завоював 20-ту в кар'єрі олімпійську медаль, перемігши в Лондоні на дистанції 200 метрів комплексним плаванням.
Плавання. Українець Андрій Говоров не зміг пробитися до фіналу

Сьогодні, 2-го серпня, український плавець Андрій Говоров у першому півфінальному запливі на дистанції 50 метрів вільним стилем посів 8-е, останнє місце.
Плавання. Американець Клері виграв заплив 200 метрів на спині з олімпійським рекордом

У четвер, 2 серпня, на Олімпіаді-2012 в Лондоні відбувся чоловічий фінальний заплив на спині на дистанції 200 метрів.
Американка Ребекка Соні виграла золото Лондона-2012 на дистанції 200 м брасом зі світовим рекордом

У четвер, 2 серпня, в Aquatics Centre Олімпійського Лондона відбувся фінальний заплив у жінок на дистанції 200 м брасом.
Стовідсоткове срібло. Марія Шарапова - у півфіналі Олімпіади

Головний фаворит жіночого тенісного Олімпійського турніру росіянка Марія Шарапова пробилася до півфіналу, гарантувавши собі медаль, а Росії - золото.