Олімпіада в Лондоні

Золотий запас. Сьогодні на Олімпіаді в бій ідуть Ломаченко та Хитров

У четвер, 2 серпня, на лондонському Олімпійському рингу дебютують українські боксери, з якими пов'язані наші медальні надії.
Україна переступила рубіж у 100 медалей на літніх Олімпіадах

Золото української четвірки в академічному веслуванні увійде в історію як сота медаль незалежної України на літніх Олімпійських Іграх.
Олімпійський бокс. Казах з українським корінням розтерзав німця

Цікаво розвивалися події на Олімпійському рингу і в середу, 1 серпня, у вечірній сесії боксерів у суперважкій вазі, де зустрічалися учасники нижньої частини турнірної сітки.
Сьогодні у Лондоні-2012 розіграють 18 комплектів олімпійських нагород

У четвер, 2 серпня на Олімпіаді в Лондоні буде розіграно 18 комплектів олімпійських нагород.
Олімпіада. Всі медалі та рекорди 1 серпня

У середу, 1 серпня, на Олімпіаді в Лондоні були розіграні 20 комплектів нагород. Пропонуємо вашій увазі всі результати.
Олімпіада: китайський важкоатлет завоював золото зі світовим рекордом

Китайський спортсмен Лу Сяоцзюнь в середу, 1 серпня, завоював золоту медаль Олімпійських ігор у змаганні важкоатлетів у ваговій категорії до 77 кг, встановивши світовий рекорд.
Американські плавчині виграли естафету з Олімпійським рекордом

Американські плавчині в середу, 1 серпня, перемогли в естафеті чотири по 200 м вільним стилем на Іграх в Лондоні, встановивши новий Олімпійський рекорд.
Справжній гасконець. Шпажист з Венесуели взяв золото Олімпіади-2012 в Лондоні

У середу, 1 серпня, на Олімпійських іграх в Лондоні пройшов турнір шпажистів перемогу в якому здобув фехтувальник з Венесуели Рубен Лімардо Гаскон.
Олімпіада. Футбол. Стали відомі всі учасники чвертьфіналів

Сьогодні, 1 серпня, проходить третій, заключний тур олімпійського турніру чоловічих збірних з футболу. До чвертьфіналу вийшли Велика Британія, Сенегал, Мексика, Південна Корея, Японія, Гондурас, Бразилія і Єгипет.
Плавання. Американка Ребекка Соні вийшла у фінал зі світовим рекордом

Американка Ребекка Соні побила світовий рекорд в півфінальному запливі на дистанції 200 метрів брасом.
Олімпійський бокс. Фаворити важкої ваги впевнено перемагають

У середу, 1 серпня, фаворити верхньої сітки важкої ваги впевнено стартували на Олімпійських Іграх в Лондоні.
Король кроля. Американець Натан Адріан сенсаційно переміг на дистанції 100 м вільним стилем

У середу, 1 серпня, відбувся фінальний заплив вільним стилем у чоловіків на дистанції 100 м, в якому першим приплив представник США Натан Адріан.
Парад сенсацій. Кореянка Кім громить маститу росіянку і бере золото

Увечері в середу, 1 серпня, відбувся фінал жіночого турніру з фехтування на шаблях.
Плавання. Срібна призерка Пекіна з Китаю здобула золото з олімпійським рекордом

Китаянка Цзяо Люян завоювала золоту медаль в змаганнях плавчих на дистанції 200 метрів батерфляєм в рамках Олімпіади в Лондоні.
Угорець виграв золото на дистанції 200 м брасом зі світовим рекордом. Кітаджима - за бортом

У середу, 1 серпня, відбувся фінальний заплив брасистів на дистанції 200 м, в якому першим зі світовим рекордом приплив угорець Даніель Дьюрта.
Справжня мужність. Харлан бере Олімпійську бронзу

Драматично поступившись у півфіналах українка Ольга Харлан і американка Маріель Загуніс зійшлися у втішному фіналі.
Теніс. Олімпійські чемпіони Пекіна Федерер і Вавринка вилітають у другому колі

Сьогодні, 1-го серпня, швейцарці Роже Федерер та Станіслав Вавринка програли матч в парному розряді.
Остання українська лучниця залишила олімпійські змагання

Українка Лідія Січеникова програла у 1/32 фіналу в стрільбі з лука на Олімпійських іграх у Лондоні.
Гімнастика: Японець виграв золото у багатоборстві, українець став четвертим

У середу, 1 серпня, на Олімпіаді-2012 у Лондоні відбулися змагання по гімнастичному багатоборству у чоловіків, які виграв японець Кохеї Учімура.
Ольга Харлан не змогла пробитися у фіналі і боротиметься за бронзу

У поєдинку української Олімпійської надії Ольги Харлан і росіянки Софії Великої визначалася друга фіналістка Олімпійського турніру шаблістів.