Олімпіада в Лондоні

Південноафриканський плавець шокований, що переміг Фелпса

Південноафриканський плавець Чад ле Кло заявив, що завоювання золота на дистанції 200 метрів батерфляєм у боротьбі з Майклом Фелпсом стало для нього неймовірним сюрпризом.
Євродепутат: Україна організувала Євро-2012 краще, ніж Британія Олімпіаду

Віце-президент групи Прогресивного Альянсу соціалістів і демократів Європарламенту Лібор Роучек зробив приємне для України визнання.
Фотогалерея: Король води. Майкл Фелпс переписує Олімпійську історію

У вівторок, 31 липня, легендарний американський плавець Майкл Фелпс встановив велике досягнення, яке навряд чи буде перевершено в найближчому майбутньому.
Олімпійський баскетбол. Франція перемогла Аргентину

СПОРТ bigmir)net підбиває підсумки другого туру Олімпійського баскетбольного турніру.
Сьогодні на Олімпіаді-2012 розіграють 20 комплектів медалей

У середу, 1 серпня, у п'ятий день Олімпіади будуть розіграні 20 комплектів медалей.
Олімпіада. Всі медалі та рекорди 31 липня

У вівторок, 31 липня, на Олімпіаді в Лондоні були розіграні 15-ть комплектів нагород. СПОРТ bigmir) net пропонує вашій увазі всі результати.
Плавання. США виграє естафету, Фелпс стає рекордсменом за кількістю медалей на Олімпіадах

Американські плавці здобули впевнену перемогу в естафеті 4х200 м вільним стилем на Олімпіаді-2012 в Лондоні.
Плавання. Китайська сенсація бере друге золото і покращує свій же олімпійський рекод

Представниця Китаю Є Шівень завоювала золоту медаль Олімпійських ігор у Лондоні, перемігши у фіналі комплексного плавання на дистанції 200 м.
Фелпс втрачає золото, але доганяє легендарну Ларису Латиніну

Сьогодні, 31-го липня, у змаганні 200 метрів батерфляєм переміг південноафриканець Чад Ле Кло. Але цей заплив яскраво запам'ятається Майклу Фелпсу.
Плавання. Американка Шмітт виграє золото з олімпійським рекордом

Сьогодні, 31-го липня, американка Еллісон Шмітт завоювала золоту медаль Олімпіади-2012 у плаванні на 200 метрів вільним стилем.
Тенісисти Тсонга і Роаніч побили два олімпійські рекорди

Сьогодні, 31-го липня, тенісистам вдалося побити відразу два олімпійські рекорди.
Гімнастика. Збірна США завойовує першість у командному багатоборстві

Сьогодні, 31-го липня, перемогу в командному багатоборстві по спортивній гімнастиці святкувала збірна США.
Команда США виграла золото у багатоборстві

На Олімпійських іграх у Лондоні гімнастки розіграли медалі у командному багатоборстві.

Корейський дзюдоїст отримав золото у категорії до 81 кг

На Олімпійських іграх у Лондоні дзюдоїсти розіграли комплект медалей у ваговій категорії до 81 кг. Перемогу святкував представник Південної Кореї.

Казахська штангістка виграла золото Олімпіади

На Олімпійських іграх у Лондоні був розіграний комплект нагород у важкій атлетиці.

Дзюдоїстка Жолнір завоювала першу медаль для Словенії на Олімпіаді-2012

У вівторок, 31 липня, на Олімпіаді-2012 у Лондоні відбувся турнір дзюдоїсток у ваговій категорії до 63 кілограм.
Олімпійський баскетбол. Литва реабілітується у матчі з Нігерією

Баскетбольний марафон в Олімпійському Лондоні продовжили збірні Нігерії та Литви.

Іменитий француз виграв особисте золото Олімпіади-2012 в гребному слаломі

Француз Тоні Естанге, перемігши у змаганнях каное-одиночок в гребному слаломі на Олімпіаді-2012 в Лондоні, став триразовим олімпійським чемпіоном.
Китаянки завоювали золото у синхронних стрибках з вишки, українки - восьмі

В олімпійському Aquatics Centre Лондона завершилися змагання Олімпіади-2012 з синхронних стрибків з 10-метрової платформи серед жінок.