Олімпіада в Лондоні

Швидкий Олімпійський кінець. Український дзюдоїст повалений казахом

Український дзюдоїст Артем Василенко, який виступає у вазі до 81 кг, програв у першій же своїй сутичці на Олімпіаді.
Олімпійський бокс. Визначився суперник Олександра Гвоздика

Став відомий наступний суперник українського боксера Олександра Гвоздика на Олімпійському турнірі.
Китайська сенсація встановила Олімпійський рекорд

Одна з головних сенсацій Ігор-2012 китаянка Є Шивень вийшла у фінал Олімпіади на 200-метрівці комплексним плаванням з Олімпійським рекордом.
Украдене щастя. В Україні обурені рішенням позбавити гімнастів медалі

Учорашній скандал у змаганні гімнастів, коли збірній України спочатку присудили бронзу, а потім забрали, отримав продовження.
У юної литовської сенсації після Олімпійської перемоги підкошувалися ноги

15-річна литовська плавчиха Рута Мейлютіте заявила, що вона насилу вистояла на п'єдесталі під час виконання гімну своєї країни на честь її перемоги на Олімпіаді.
Олімпійські пристрасті. Суддя оштрафувала власного сина

У понеділок, 30 липня, новозеландський спортсмен Майк Доусон за досить дивних обставин зумів пробитися в півфінал змагань у гребному слаломі на Олімпіаді.
Український боксер успішно стартував на Олімпіаді

Українець Олександр Гвоздик здобув перемогу у стартовому поєдинку олімпійського боксерського турніру у ваговій категорії до 81 кг.
Сьогодні в Лондоні-2012 розіграють 15 комплектів олімпійських нагород

У вівторок, 31 липня, на Олімпійських іграх в Лондоні будуть розіграні 15 комплектів нагород, переможців визначать веслярі, стрибуни у воду, вершники, рапіристи, гімнастки, дзюдоїсти, стрілки, плавці та важкоатлети.
Олімпіада. Всі медалі та рекорди 30 липня

У понеділок, 30 липня, на Олімпіаді в Лондоні були розіграні 12-ть комплектів нагород. СПОРТ bigmir) net пропонує вашій увазі всі результати.
Важкоатлет з КНДР завоював золото Олімпіади зі світовим рекордом

Важкоатлет з КНДР Кім Ун Гук у понеділок, 30 липня, став чемпіоном Олімпіади-2012 у ваговій категорії до 62 кг, попутно обновивши світовий рекорд.
Україна завоювала перше золото Олімпіади

Українка Яна Шемякіна у змаганнях Олімпіади з фехтування на шпазі принесла країні перше золото Ігор.
Плавання. Американець Греверс виграв золото Олімпіади, встановивши рекорд

Американець Метью Греверс виграв заплив на 100-метрівці на спині на Олімпіаді-2012 в Лондоні.
Українські гімнасти не зможуть опротестувати рішення відібрати у них бронзу Олімпіади

Українська команда зі спортивної гімнастики не має права подавати протест на апеляцію японської збірної зі спортивної гімнастики на Олімпійських іграх. Про це повідомив головний тренер Юлій Куксенков.

Царський подарунок. Челябінськ нагородить переможця Олімпіади мільйоном доларів

Російський Дзюдоїст Мансур Ісаєв, який 30 липня виграв золоту медаль Олімпіади в Лондоні в дзюдо, отримає від Челябінської області мільйон доларів.

Перше золото Олімпіади Литві принесла 15-річна плавчиня

В понеділок, 30 липня, п'ятнадцятирічна плавчиня Рута Мейлютіте принесла Литві перше золото Олімпіади-2012, вигравши фінальний заплив на 100-метрівці брасом.

Південнокорейська шпажистка припинила сидячий страйк

Арбітри присудили поразку шпажистки з Південної Кореї А Лям Шинь, яка в понеділок, 30 липня, залишилася на олімпійській доріжці на знак протесту проти рішення суддів віддати перемогу німкені Бриті Хайдеманн.

Плавання. Франклін приносить США чергову золоту медаль

У понеділок, 30 липня, американська плавчиня Міссі Франклін стала Олімпійською чемпіонкою на дистанції 100 метрів на спині.

Французький плавець виграв золото Олімпіади, одразу два спортсмени завоювали срібло

У понеділок, 30 липня, француз Яннік Аньель здобув перемогу в плаванні на дистанції 200 метрів вільним стилем на Олімпійських іграх в Лондоні.

Олександр Бондар: Незважаючи на восьме місце, тренер сказала, що ми молодці

Не встигли ще вщухнути пристрасті від фінального змагання з синхронних стрибків у воду з 10-метрової вишки серед чоловіків, а наші спортсмени вже прокоментували свою невдачу.

Скандал на Олімпіаді: південнокорейська шпажистка оголосила сидячий страйк

У понеділок, 30 липня, в півфіналі змагань Олімпіади з фехтування на шпазі вибухнув скандал. Південнокорейська спортсменка А Лям Шинь оголосила сидячий страйк, вимагаючи переглянути результати її поєдинку з німкенею Бритою Хайдеман.