Олімпіада в Лондоні

Шабля. Українець програв в 1/16 фіналу Олімпіади

Українець Дмитро Бойко в неділю, 29 липня, в 1/16 фіналу змагань Олімпіади з фехтування на шаблях програв Раресу Дімітреску.
Україна завоювала першу медаль Олімпіади

Українка Олена Костевич завоювала першу медаль для країни на Олімпіаді в Лондоні, виборовши бронзу в змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-ти метрів.
Юна сенсація Олімпіади: Я і не думала про те, щоб встановити світовий рекорд

16-річна китайська плавчиня Є Шівень, що встановила світовий рекорд на Олімпіаді в Лондоні, зізналася, що й не думала про такий результат в ході запливу на дистанції 400 метрів комплексом.
Олімпіада: український дзюдоїст поступився в 1/32 фіналу

У неділю, 29 липня, український дзюдоїст Сергій Дребот припинив боротьбу за медалі на Олімпійських іграх в Лондоні.
Олімпіада. Українка Олена Костевич пробилася у фінал із другим результатом

У неділю, 29 липня, українка Олена Костевич пробилася у фінал змагань зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-ти метрів Олімпійських ігор в Лондоні.
Олімпіада: українські лучниці поступилися Японії

У неділю, 29 липня, в 1/8 фіналу командного змагання зі стрільби з лука Україна поступилася Японії.
Майкл Фелпс залишився без медалі Олімпіади вперше з 2000 року

Американський плавець Майкл Фелпс, який посів у запливі на 400 метрів комбінованим стилем четверте місце, вперше не потрапив на подіум у фінальному запливі Ігор з 2000 року.
Фотогалерея: Блиск золота. Всі тріумфатори першого дня Олімпіади

У суботу, 29 липня, були розіграні перші 12-ть комплектів нагород ХХХ літньої Олімпіади в Лондоні.
Сьогодні на Олімпіаді будуть розіграні 14 комплектів медалей

У неділю, 29 липня, у другий день Олімпіади будуть розіграні 14 комплектів медалей.
Олімпіада. Українка Катерина Бондаренко припинила боротьбу за медалі

Українська тенісистка Катерина Бондаренко в неділю, 29 липня, припинила боротьбу за Олімпійські нагороди.
На відкритті Олімпіади делегацію Індії очолила стороння жінка

Індійську олімпійську команду на церемонії відкриття Олімпійських ігор в Лондоні "очолила" невідома жінка в червоному, повідомляє в неділю Times of India.
Українські гімнасти пробилися до фіналу командних змагань Олімпіади

Чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики пробилася у фінал командних змагань на Олімпійських іграх у Лондоні.
Олімпіада. Всі медалі та рекорди 28 липня

У суботу, 28 липня, на Олімпіаді в Лондоні були розіграні перші 12 комплектів нагород. СПОРТ bigmir)net пропонує вашій увазі всі результати.
Плавання: австралійки виграли естафету з новим Олімпійським рекордом

У суботу, 28 липня, жіноча збірна Австралії з плавання перемогла в естафеті 4x100 метрів вільним стилем на Олімпійських іграх в Лондоні.
Олімпіада: 16-річна китаянка з оновленим світовим рекордом завоювала золото

Китайська плавчиня Є Шівень, якій всього 16 років, в суботу, 28 липня, завоювала золоту медаль Олімпіади в Лондоні на дистанції 400 метрів комплексним плаванням.
Триплет. Італійські рапіристки зайняли весь п єдестал у Лондоні

Триплет. Італійські рапіристки зайняли весь п'єдестал у Лондоні

Італійка Еліза Ді Франчіска в суботу, 28 липня, виграла золото Олімпійських ігор в Лондоні на змаганнях рапіристок, другою і третьою стали ще дві її співвітчизниці.
Китайський плавець встановив перший рекорд Олімпіади

Китаєць Сунь Ян в суботу, 28 липня, завоював золоту медаль Олімпіади на дистанції 400 метрів вільним стилем, встановивши при цьому перший рекорд Ігор у Лондоні.
Український Чемпіон світу і Європи з дзюдо про поразку на Олімпіаді: Я не знаю, як програв

Чемпіон світу і Європи з дзюдо Георгій Зантарая, який у суботу, 28 липня, поступився в першій же сутичці італійцеві Еліо Верде на Олімпіаді-2012 в Лондоні, прокоментував поразку.
Лохте завоював золото Олімпіади на 400-метрівці, Фелпс лише четвертий

Американець Райан Лохте завоював першу золоту медаль у плаванні на Олімпійських іграх в Лондоні.
Лучники з Італії виграли золото Олімпіади

Збірна Італії зі стрільби з лука в суботу, 28 липня, виграла золоті медалі Олімпійських ігор у Лондоні.