Олімпіада в Лондоні

Американка встановила світовий рекорд на стометрівці батерфляєм і завоювала золото Ігор-2012

Американська плавчиня Дана Воллмер завоювала золоту медаль на Олімпіаді в Лондоні на дистанції 100 м батерфляєм.
Угорський шабліст завойовує золото Олімпіади

В неділю, 29 липня, на Олімпіаді в Лондоні завершилися змагання з фехтування на шаблі серед чоловіків.
Баскетбол: США розгромили Францію, Бразилія перемагає Австралію

Збірна Бразилії здобула перемогу над командою Австралії у матчі групового турніру на Олімпійських іграх в Лондоні з рахунком 75:71 (19:20, 17:15, 20:14, 19:22).
Стрільба з лука. Південна Корея перемагає Китай у боротьбі за золото Олімпіади-2012

У неділю, 29 липня, на Олімпіаді в Лондоні завершилися командні змагання серед жінок зі стрільби з лука.
Шарапова стартувала з впевненої перемоги на Олімпіаді-2012

Російська тенісистка Марія Шарапова здобула впевнену перемогу на старті Олімпійських ігор в Лондоні.
Важка атлетика. Казахстан завойовує друге золото Олімпіади, українка - п ята

Важка атлетика. Казахстан завойовує друге золото Олімпіади, українка - п'ята

Дзюдоїст приносить перше золото Олімпіади-2012 для Грузії

Грузинський дзюдоїст Лаша Шавдатуашвілі став володарем золотої медалі Олімпіади в Лондоні.
Північна Корея завоювала перше золото Олімпіади

Представниця КНДР дзюдоїстка Ан Гим Е в неділю, 29 липня, стала чемпіонкою Олімпіади в Лондоні.
Футбол. Збірна Мексики перемагає Габон

В рамках 2-го туру групи B футбольного олімпійського турніру cреди чоловіків Збірна Мексики з рахунком 2:0 обіграла збірну Габону.
Велошосе. Титулована голландка перемагає на Олімпіаді

У неділю, 29 липня, відбулася групова велошосейна гонка з груповим стартом серед жінок.
Стрибки у воду. Китаянки завойовують олімпійське золото, українки - на шостому місці

У неділю, 29 липня, на Олімпіаді-2012 в Лондоні завершилися змагання з синхронних стрибків у воду з триметрового трампліна серед жінок.
Футбол: Єгипет і Нова Зеландія поділили очки на Олімпіаді

Збірні Єгипту та Нової Зеландії поділили очки в матчі групової стадії чоловічого олімпійського футбольного турніру.
Стендова стрільба: Американка стає триразовою олімпійською чемпіонкою

У неділю, 29 липня, завершилися змагання серед жінок у стендовій стрільбі в дисципліні скиті.
BBC Україна: Олімпіада гуртує британців

Не встигли британці вдосталь насолодитись церемонією відкриття ХХХ Олімпійських ігор, як в перший офіційний день почали сипатися медалі. Перше олімпійське "золото" здобула китаянка.
Настільний теніс: Українець залишає Олімпіаду після другого раунду

У неділю, 29 липня, відбувся матч другого раунду олімпійського турніру з настільного тенісу між українцем Олександром Дідухом та австрійським спортсменом Ченом Вейсіном.
ЗМІ встановили особу жінки, яка очолила збірну Індії на церемонії відкриття Олімпіади

Індійські ЗМІ стверджують, що їм вдалося встановити особу незнайомки, яка очолила національну олімпійську команду на церемонії відкриття Олімпіади, повідомляє в неділю телеканал NDTV.
Узбецька гімнастка Галіуліна відсторонена від участі в Олімпіаді через допінг

Луїза Галіуліна, що представляє Узбекистан в змаганнях зі спортивної гімнастики, відсторонена від участі в лондонській Олімпіаді, через підозри у вживанні заборонених препаратів.
Фотогалерея: Лондонський дебют. Україна завоювала першу медаль Олімпіади

Українка Олена Костевич завоювала першу медаль для країни на Олімпіаді в Лондоні, виборовши бронзу в змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-ти метрів.
Україна отримала першу медаль на Олімпіаді

Українська спортсменка Олена Костевич виборола бронзу у стрільбі з пневматичного пістолета зі 10 метрів. Це перша нагорода України на ХХХ Олімпійських іграх.
Олімпіада: українські плавці не змогли пробитися в півфінал

У неділю, 29 липня, українські плавці не змогли пробитися до півфіналу змагань Олімпійських ігор в Лондоні.