30 січня 2011, 16:30
0
14
Динамо мінімально обіграло Нижній Новгород

У неділю, 30 січня, київське Динамо провело останній поєдинок на ізраїльському зборі, обігравши Нижній Новгород з рахунком 1:0. Відразу після зустрічі Біло-блакитні вилетіли в Україну.

Це був другий матч команд за останні два дні. Попередня зустріч закінчилася бойовою нічиєю - 1:1.

Як і планувалося, в останньому матчі Юрій Сьомін випустив склад, наближений до оптимального, за винятком декількох гравців, які вибули через травми. Це Нінкович, який зараз відновлюється в Сербії, а також отримали мікротравми Роман Єременко та Артем Кравець.

Протягом усієї зустрічі динамівці володіли територіальною перевагою. Однак, подовгу володіючи м'ячем, небезпечних моментів створили не так уже й багато. У першому таймі міг відзначитися Гільєрме, але його удар прийняла на себе поперечина. Трохи вище воріт пробив з вигідної позиції Шевченко. Навпаки, у своїх атаках нижньогородці нічого зробити не зуміли, в кращому випадку закінчуючи рідкісні контратаки ударами здалеку.

Судячи з останніх контрольних матчів, тренери награють квартет захисників Данило-Михалик-Юссуф-Алмейда, в якому бразильці відповідають за правий і лівий фланг відповідно.

Єдиний м'яч у зустрічі був забитий за дві секунди до закінчення основного часу першого тайму. Мілевський в штрафному знайшов вільного Гусєва, який з восьми метрів пробив між ніг воротарю.

В аналогічному з першим таймом руслі пройшла друга половина зустрічі. Юрій Сьомін не став змінювати склад, випустивши по ходу гри замість Шевченка і Гільєрме молодих і активних Гармаша та Зозулю. Перш ніж залишити поле, міг подвоїти рахунок Гільєрме, але з вигідної позиції забарився з ударом. Трохи пізніше вигідний момент не реалізував Мілевський.

Через дві години після закінчення гри делегація Динамо прибула в аеропорт Овда, звідки ще через дві години вилетіла до Києва. Понеділок і вівторок у команди оголошені вихідними днями.

Динамо - ФК Нижній Новгород - 1:0 (1:0)

Динамо: Шовковський, Данило, Михалик, Юссуф, Алмейда, Вукоєвич, Гусєв, Шевченко (Гармаш, 61), Ярмоленко, Гільєрме (Зозуля, 76), Мілевський.

Нижній Новгород: Черніцин, Соловей, Айдов, Чернишов, Ваганов, Черевко (Варфоломєєв, 71; Столяров, 88), Шпедт (Дудник, 22), Квасов, блудний (Гаврюк, 46), Шаров, Дієго (Сальников, 41).

Гол: Гусєв (45).

За матеріалами:   СПОРТ bigmir)net