ХК Донбас виграв перший матч на зборах в Канаді

0
8
Донбас виграв перший товариський матч в Канаді

ХК Донбас виграв перший з двох товариських поєдинків в Канаді.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, Чемпіон України з рахунком 4:1 переміг збірну Ontario Hockey League (OHL).

Збірна OHL - ХК Донбас - 1:4

22 липня 2011

Айс Коррал

550 глядачів

Голи Донбасу: 19 хвилина - Матерухін (Благой, Шафаренко), 25 хвилина - Піскунов (Цируль, Люткевич), 35 хвилина - Доніка (Бобкін), 53 хвилина - Тезиков (Доніка). Єдину шайбу українці пропустили на 50 хвилині зустрічі.

За словами генерального директора ХК Донбас Сергія Шакурова, зустріч рясніла дрібними сутичками та бійками. Кілька разів гравцям обох команд доводилося скидати краги. З боку Донбасу це робили Дмитро Ісаєнко, Олександр Побєдоносцев, Алекскей Кроків, Євген Белухін.

У цьому матчі в українського чемпіона була перевага в глядацькій підтримці. Повболівати за ХК Донбас на трибуни Айс Коррал прийшов генеральний консул України в Канаді Олександр Данилейко і ще близько 500 представників української діаспори.

Крім того, на трибунах були навіть уболівальники з Донецька.

Сьогодні, 23 липня ХК Донбас проведе повторний поєдинок проти збірної Ontario Hockey League (OHL).

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net