Динамо розгромило молодь, Шевченко і Дуду забивають

6 вересня 2011, 13:55
0
21
Дуду вже забиває за Динамо

У вівторок, 6 вересня, київське Динамо без викликаних у розташування збірних гравців у товариському поєдинку розгромило молодіжний склад із рахунком 3:0. По голу на свій рахунок записали Андрій Шевченко, що відновився після травми, і новачок Дуду.

Рахунок у матчі вже на 3-й хвилині відкрив саме український ветеран. Другий гол у поєдинку провів 20-річний бразилець Дуду, який лише нещодавно приєднався до Динамо.

Третій м'яч у ворота "молодіжки" забив Аді, якого Динамо взяло в оренду у донецького Металурга. У цьому випадку Дуду виступив в якості асистента - він прострілив із правого флангу, а нігерієць зльоту вколотив м'яч у ворота.

Варто зазначити, що весь матч за основний склад Динамо провів ще один новачок - колумбієць Андре Ескобар. Крім того, після довгої перерви, пов'язаної із травмою, знову вийшов на поле Тарас Михалик.

ВІДЕО: Латиноамериканський десант. Динамо представило Дуду та Ескобара

У середу у футболістів основного складу, що брали участь у звітній грі, буде вихідний, а в четвер, коли до Києва повернуться гравці збірних, команда у повному складі проведе тренування, давши старт підготовці до недільної гри з Іллічівцем.

Динамо - Динамо (молодь) - 3:0

Динамо: Богуш, Данило Сілва, Михалик, Бетао, Хачеріді, Аруна, Корреа, Гармаш, Дуду, Ескобар, Шевченко (Аді, 41)

Динамо (молодь): Тимофєєв, Гарбар (Болдінков, 28), Алмейда, Лухтанов (Васильєв, 41), Лапушенко, Савченко, Рибалка, Єфремов (Фароян, 28), Раджабов (Цибульник, 28), Панфілов (Хлєбас, 28), Аді (Маїк, 41).

Голи: Шевченко (3), Дуду (15), Аді (53).