Суперліга: Азовмаш влаштував погром у Одесі, Київ результативно погостював у Хіміка

0
16
БК Київ відтіснив Хімік від перемоги

У вівторок, 18 жовтня, відбулися два поєдинки української баскетбольної Суперліги.

Дабл-дабл Віллі Діна, який відзначився 21 очком, 10 підбираннями та 7 передачами, а також Шона Кінга, на рахунку якого 21 очко та 11 підбирань, не допомогли Одесі переграти гостей. Істотно додавши в кінці гри, Азовмаш здобув перемогу з рахунком 90-76.

Після стартового ривка господарів, максимальна перевага яких в рахунку впродовж першої чверті склала одинадцять очок, підопічні Ацо Петровича перехопили ініціативу, чому сприяли численні помилки і втрати гравців Одеси. У підсумку, на велику перерву Азовмаш пішов у ролі лідера - 43-40, незважаючи на повністю програний щит (11/22) і результативну гру великих одеської команди - протягом першої половини Шон Кінг і Денис Коршук отримали по 14 очок, зібравши на двох стільки ж відскоків, скільки вся команда суперника.

На початку другої половини висунулися і маленькі команди господарів, зокрема її лідер Віллі Дін. Однак помилки знову перешкодили Одесі, яка в кінці гри віддала ініціативу супернику, у складі якого погоду на паркеті робив Деніел Юінг.

Крім Віллі Діна і Шона Кінга, результативною грою в складі Одеси відзначився Денис Коршук - 14 очок + 5 підбирань + 4 передачі, втім пік активності білоруського легіонера припав на першу половину матчу. Джастін Лав також став автором 14 очок та 5 підбирань.

Найрезультативнішим гравцем Азовмаша став Деніел Юінг, на рахунку якого 23 очки, 6 перехоплень і 4 передачі. По 17 очок отримали Олексій Печеров і Ріккі Мінарді. 14 очок і 4 підбирання заніс до свого активу Хасан Різвич.

В іншому поєдинку дня, що проходив у Південному, Київ завдав Хіміку поразка з рахунком 76-63.

У середині дебютної десятихвилинки гості вели 16-5, завдяки чотирьом поспіль дальнім влучанням Руслан Отверченко, який організував ривок своєї команди. Поступово господарі оговталися і вирівняли гру, проте так і не зуміли ліквідувати відставання в рахунку. Тому на велику перерву команди пішли за рахунку 37-32 на користь гостей.

Протягом третьої чверті перевага вовків тільки зростала, а на початку заключного періоду досягло п'ятнадцяти пунктів. Отримавши психологічну перевагу, яке, крім того, втілилося в рахунку на табло, підопічні Віталія Чернія довели матч до перемоги.

Відзначившись 18 очками та 5 підбираннями, Руслан Отверченко став найрезультативнішим гравцем матчу. Крім нього, хорошу гру продемонстрували лідери київської команди. Зокрема, Деррік Зіммерман мав усі шанси, щоб записати на свій рахунок тріпл-дабл: 11 очок + 9 підбирань + 9 передач. Вернон Гудрідж став автором 16 очок і 8 підбирань. 13 очок команді приніс Гаррі Ервін.

Даррелл Мітчелл отримав 15 очок, а крім того, 8 разів асистував партнерам, зібрав 7 відскоків. 10 очок і 6 підбирань стали здобутком Артема Пустового. По 8 очок на свій рахунок записали Рейшон Террі і Аарон МакГі.

За матеріалами: Суперлига