Суперліга: Азовмаш сильніше Донецька, Хімік перемагає у Запоріжжі

12 листопада 2011, 16:57
0
14
Олексій Печеров - лідер Азовмаша

У суботу, 12 листопада, в рамках української баскетбольної Суперліги відбудуться три матчі.

БК Азовмаш (Маріуполь) – БК Донецьк 73:67

Ріккі Мінарді, відзначившись 18 очками та 5 передачами, став не просто найрезультативнішим гравцем своєї команди, а й головним героєм цікавого і напруженого поєдинку між Азовмашем і Донецьком, що завершився з рахунком 73:67 на користь господарів.

Захопивши ініціативу, багато в чому завдяки активності Олексія Печерова, на старті поєдинку і повівши +11, маріупольська команда неуспішно завершила дебютну чверть і дозволила супернику скоротити відставання до двох пунктів. Наступна десятихвилинка пройшла в рівній боротьбі, проте Ріккі Мінарді і партнери зробили все можливе, щоб Азовмаш вийшов на велику перерву у ролі лідера (35:31).

У другій половині матчу команди по черзі виходили вперед, поки на останніх хвилинах зустрічі господарі, ривок яких почав Ріккі Мінарді, не вийшли вперед. Так, більш ніж за хвилину до фінальної сирени перевага Азовмашу досягла шести очок. За час, що залишився, Тигри зуміли скоротити відставання на два пункти. Проте останнє слово у матчі було все ж за Ріккі Мінарді, який холоднокровно реалізував обидва штрафних, встановивши остаточний рахунок.

Крім Ріккі Мінарді, результативний баскетбол у складі Азовмашу продемонстрували Олексій Печеров, якому дещиці не вистачило для дабл-дабл (13 очок + 9 підбирань), Хасан Різвіч (12 очок + 8 підбирань) і Джозеф Кріспін (12 очок). Деніел Юінг відзначився 11 очками, 8 передачами та 4 підбираннями.

БК Ферро-ЗНТУ (Запоріжжя) – БК Хімік (Південний) 85:87

Влучний кидок Дениса Яковлєва, який став найбільш ефективним гравцем своєї команди, на останніх секундах поєдинку в Запоріжжі приніс Хіміку перемогу над місцевим Ферро з рахунком 87:85.

Після рівної боротьби на старті поєдинку Предраг Мілетич організував міні-ривок гостей, його ініціативу підхопили "великі" Південної команди, а до кінця першої чверті дальні кидки Дениса Яковлєва і Рейшона Террі забезпечили Хіміку дванадцятиочкову перевагу. Однак результативна гра Ренді Калпепера і Річарда Гуінна, які ще в першій половині разом отримали 29 очок, дозволила господарям скоротити відставання до цілком досяжного – 47:51.

Друга половина матчу також пройшла за сценарієм справжнього баскетбольного трилера, адже то одна, то інша команда виривалася вперед, не даючи інтризі згаснути ні на мить. За лічені секунди до кінця гри Джеремі Шаппел мав можливість вивести запорожців уперед, однак реалізував лише один штрафний, зрівнявши рахунок – 85:85. Зате Денис Яковлєв, який в цілому провів прекрасну гру, після тайм-ауту не схибив із середньої дистанції і приніс перемогу Хіміку.

Саме український форвард, який відзначився дабл-даблом (14 очок + 10 підбирань), а також 6 разів асистував партнерам, ставши кращим у складі Хіміка (28 РЕ). Дениса Яковлєва підтримали Рейшон Террі (20 очок + 6 підбирань), Аарон МакГі (19 очок + 9 підбирань) і Предраг Мілетич (11 очок).

Річард Гуінн провів чергову чудову гру за Ферро, відзначившись 28 очками та 9 підбираннями та встановивши другий показник сезону за кількістю балів ефективності в одній грі (37). Ренді Калпеппер записав на свій рахунок 24 очка та 5 передач. Майкл Девіс відзначився дабл-даблом: 13 очок + 11 підбирань, Джеремі Шаппел – 12 очками, 7 підбираннями та 6 передачами.

18 очок Донецьку приніс Рамел Каррі, додавши до них 5 підбирань і 4 передачі. 14 очок і 5 зібраних відскоків на свій рахунок записав В’ячеслав Кравцов, 11 очок і 4 підбирання – Вуле Авдалович, 10 очок і 7 підбирань – Майкл Лі.

Поєдинок між БК Політехніка та БК Київ розпочнеться в 18:00.

За матеріалами: Суперліга