Спортивна гімнастика. Українець Верняєв виграв бронзу чемпіонату Європи

19 квітня 2013, 16:14
0
56
Верняєв став бронзовим призером ЧЄ в абсолютній першості

У п'ятницю, 19 квітня, на чемпіонаті Європи в Москві завершилися фінальні змагання чоловічої абсолютної першості.

Олег Верняєв, набравши суму 88.398 бала, став володарем бронзової нагороди, повідомляє сайт Української федерації гімнастики.

Четверте місце в іншого українського гімнаста Олега Степка (88.098).

Переможцем змагань став господар турніру Давид Бєлявський (89.799), на другому місці - Макс Уїтлок з Великобританії (89.106).

Верняєв показав найкращі результати відразу в трьох видах програми - опорному стрибку (15.5), брусах (15.666) і кільцях (14.733). Однак в останньому виді - вправах на коні - впав зі снаряда.

Степко з другим результатом виконав вправи на брусах (15.433), кільцях (14.666) і коні (14.9). А ось на опорному стрибку, де Олег показує одну з найвищих складностей серед багатоборців, допустив падіння.

Попереду ще два дні фіналів в окремих видах багатоборства, де українці п'ять разів вийдуть на поміст боротися за медалі чемпіонату Європи.