Український стрибун у воду Кваша завоював срібло чемпіонату світу

22 липня 2013, 16:05
0
34
Кваша посів друге місце на ЧС-2013 з водних видів спорту

Ілля Кваша посів друге місце у стрибках з метрового трампліну на ЧС в Барселоні.

Український стрибун у воду виграв першу для нашої країни медаль чемпіонату світу з водних видів спорту, який проходить в іспанській Барселоні.

У стрибках з метрового трампліна Кваша набрав 434,30 бала, що дозволило йому виграти в боротьбі за друге місце у мексиканця Алехандро Чавеса (431,55). Чемпіоном світу став китаєць Лі Шісін, який набрав 460,95 бала.

Ілля не зовсім вдало виконав другий стрибок, після якого він з другого місця опустився на п'яте, але блискуче виконаний четвертий стрибок, який став найкращим серед всіх спортсменів у четвертій спробі, повернув Квашу на друге місце, яке він зберіг.

Ще один українець - Олег Колодій у фіналі посів останнє 12-е місце.

Як і за день до цього, за крок від медалі залишилися українки в синхронному плаванні. У технічній програмі дуетів Лоліта Ананасова і ганна Волошина посіли четверте місце, не дотягнувши до бронзи 1,4 бала. Чемпіонками світу стали російські спортсменки Світлана Колесніченко та Світлана Ромашина із сумою 97,300 бала.

Ще один комплект нагород був розіграний у плаванні на відкритій воді на дистанції 10 км, де до двадцятки найкращих спортсменів потрапив українець Ігор Червінський, який фінішував 19-м, відставши від переможця на 28,8 сек. Ще один українець, Ігор Снітко, тут фінішував 29-м, з відставанням від лідера 1 хв. 07 секунди.