Україна перемогла Португалію і вийшла на Євро-2020

Корреспондент.net,  14 жовтня 2019, 23:48
0
1367
Збірна України вийшла на Євро-2020

Після 7 матчів із 8 Україна набрав 19 очок у своїй групі й стала недосяжною для переслідувачів.

Збірна України з футболу достроково вийшла на чемпіонат Європи 2020 року з першого місця у своїй відбірковій групі.

У понеділок, 14 жовтня, підопічні Андрія Шевченка обіграли в Києві на НСК Олімпійський діючих чемпіонів Європи збірну Португалії з рахунком 2:1.

На шостій хвилині рахунок у матчі відкрив нападник Роман Яремчук, вдало зігравши на добиванні після подачі кутового і удару головою захисника Сергія Кривцова. На 27-й хвилині після прострілу лівого захисника Віталія Миколенка Андрій Ярмоленко подвоїв рахунок.

У другому таймі на 72-й хвилині португальці заробили пенальті, який реалізував Кріштіану Роналду, а з поля був видалений Тарас Степаненко.

Українці зуміли втримати переможний рахунок і достроково оформили вихід на чемпіонат Європи.

Після 7 матчів з 8 Україна набрав 19 очок у своїй групі і стала недосяжною для переслідувачів. У Португалії після 6 матчів 11 очок, у Сербії після 6 матчів - 10 очок.

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі