Вімблдон: Федерер у трьох сетах розібрався із Сафіним

4 липня 2008, 17:04
0
5

Найсильніший тенісист планети, швейцарець Роджер Федерер, ушосте поспіль пробився до вирішального матчу на кортах Всеанглійського лаун-тенісного клубу.

За 1 годину 42 хвилини швейцарець виграв з рахунком 6:3, 7:6 (7:3), 6:4. Тенісисти на двох зробили 27 ейсів.

У першому сеті усе вирішив брейк, зроблений Федерером уже в другому геймі. Після цього суперники впевнено тримали свою подачу, і в підсумку швейцарець свою перевагу зберіг - 6:3.

У четвертому геймі другого сету в Сафіна було дві можливості взяти подачу першої ракетки, а у Федерера при цьому не йшла перша подача. Однак росіянин не зміг скористатися секундною слабкістю фаворита й упустив можливість вийти вперед. Федерер на тай-брейку не залишив Сафіну жодного  шансу.

У третій партії обоє тенісиста вміло грали на своїх подачах. Кульмінація настала за рахунку 4:5 на подачі Сафіна. Він вигравав 30:15, однак упустив ініціативу і дозволив опоненту виграти кілька м'ячів поспіль. Федерер вирішив задачу виходу у фінал Вімблдона за допомогою першого ж матчбола.

У фінальному двобої Роджер Федерер зустрінеться з переможцем пари Райнер Шуттлер (Німеччина) - Рафаель Надаль (Іспанія).

За матеріалами: Чемпионат.Ру, РИА Новости