BNP Paribas Masters: Надаль вибуває через травму

31 жовтня 2008, 20:14
0
6
Надаль покидає турнір

Рафаель Надаль не зміг завершити матч з Миколою Давиденко на тенісному турнірі серії Мастерс у Парижі.

У п'ятницю, 31 жовтня, іспанець, перша ракетка світу, і росіянин, посіяний під 6-м номером, зіграли всього сім геймів в чвертьфінальному матчі. За рахунку 1:4 Надаль узяв медичну перерву і пояснив лікарям, що з'явилися на корті, що відчуває біль в правому коліні. Доктори помасажували тенісистові коліно і стегно, після чого поєдинок продовжився.

Проте Рафа не виглядав готовим до серйозної боротьби на 100 відсотків. За якимись м'ячами він вважав за краще не бігти, та і взагалі рухався по корті набагато повільніше звичайного. У результаті після того, як Давиденко виграв сет 6:1, Надаль відмовився від продовження поєдинку.

У півфіналі Давиденко зіграє з аргентинцем Давидом Налбандяном, посіяним під 8-м номером. В п'ятницю Налбандян упевнено переграв британця Енді Мюррея - 7:6, 6:3.

Раніше повідомлялося, що друга ракетка миру швейцарець Роджер Федерер знявся з турніру серії Мастерс, який проходить в Парижі.

За матеріалами: РИА Новости