Гроза Донбасу: Ферро-ЗНТУ вирвав перемогу і в Маріуполі

7 лютого 2012, 00:25
0
12

Після тріумфу в Донецьку в рамках чемпіонату, Ферро-ЗНТУ на виїзді переграв Азовмаш в першій грі чвертьфіналу Кубка Суперліги.

Запорожці вирвали перемогу з мінімальною перевагою 66-65. Як і в попередньому матчі Ферро, який відбувся в рамках чемпіонату Суперліги в Донецьку, ключову роль у перемозі запорізької команди зіграв квартет американських легіонерів.

Ферро-ЗНТУ вирвав перемогу в Донецьку

Саме вони не дали маріупольцям, у складі яких Олексій Печеров ще до великої перерви відзначився 17 очками та 6 підбираннями, розвинути успіх у першій половині, що завершилася з рахунком 42-36 на користь господарів.

А в третій десятихвилинці Джеремі Шаппел і партнери зробили камбек і повернули інтригу в гру. Заключна чверть, хоча й стала найменш результативною в матчі, зате пройшла у впертій боротьбі. Проте у підсумку підопічним Кирила Большакова вдалося утримати мінімальну перевагу, яке, хоча і не гарантує Ферро легкого життя в матчі-відповіді, але, безумовно, додає сил і натхнення.

Відразу два гравці запорізької команди оформили по дабл-даблу: Джеремі Шаппел став автором 21 очка і 10 підбирань, Майкл Девіс - 12 очок і 14 підбирань. Ренді Калпеппер завершив гру з 15 очками, 7 підбираннями та 6 передачами в активі. Річард Гуін отримав 10 очок.

Олексій Печеров, незважаючи на те, що після великої перерви результативними діями не відрізнявся, став найкращим у складі Азовмаша з 17 очками і 12 зібраними відскоками. 16 очок і 5 підбирань на свій рахунок записав Артур Дроздов.

За матеріалами: Суперліга