Суперліга: Вовки побили Мавп, Ферро здолав Хімік

0
36
БК Київ прорвав оборону господарів

У п'ятницю, 16 березня, Черкаські Мавпи приймали БК Київ, а Ферро-ЗНТУ - Хімік.

Тріо захисників БК Київ у складі Дерріка Зіммермана, Гаррі Ервіна і Руслана Отверченка отримало левову частку очок своєї команди у виїзному протистоянні з Черкаськими Мавпами, що завершилося з рахунком 69-86 на користь підопічних Віталія Чернія.

Перевага Києва в першій половині матчу була безперечною. Гості, у складі яких Деррік Зіммерман ще до великої перерви оформив дабл-дабл, відзначившись 11 очками та 10 передачами, а Гаррі Ервін отримав 15 очок, досить впевнено виграли стартову чверть, а в другій десятихвилинці збільшили свою перевагу до двадцяти пунктів (50-30 ).

Після великої перерви Черкаські Мавпи домінуванням в боротьбі під щитами, яке забезпечив Кенні Аделеке, істотно додали і навіть виграли третю чверть. Однак гандикап, видобутий в першій половині, дозволив столичній команді довести матч до впевненої перемоги.

За підсумками гри Деррік Зіммерман оформив дабл-дабл (17 очок + 12 передач + 4 підбирання). Крім того, плеймейкер Вовків відзначився ще одним знаковим для себе досягненням - точним триочковим кидком. Останній з-за дуги в чемпіонаті Суперліги американець забивав ще у квітні 2010 року, виступаючи за Будівельник. Гаррі Ервін завершив гру з 24 очками і 4 передачами в активі. На рахунку Руслана Отверченка 14 очок.

Найкращим у складі Мавп став Кенні Аделеке, який отримав 21 очко і зібрав 12 відскоків. Ще один дабл-дабл (10 очок + 10 передач) на свій рахунок записав Іван Кольєвич.

В цей же день Ренді Калпеппер і Річард Гуїн принесли Ферро-ЗНТУ по 20 очок в переможному матчі з Хіміком, який підопічні Кирила Большакова переграли з рахунком 82-75.

Гості досить впевнено розпочали гру і навіть лідирували протягом майже всієї дебютної чверті, однак точний дальній кидок Річарда Гуїна на останніх секундах періоду вивів Ферро вперед. А протягом десяти наступних хвилин запорожці здійснили спурт, повівши з різницею у більш ніж десять очок. Кінцівка першої половини ознаменувався втратою Даррелла Мітчелла і данком Джеремі Шаппела, який і встановив остаточний рахунок першої половини (42-29).

Друга половина, незважаючи на зусилля Дениса Яковлєва і Едгараса Ейтутавічуса, які намагалися повести партнерів за собою, також пройшла з перевагою команди Кирила Большакова. В кінці третьої десятихвилинки капітан Ферро Олександр Рибалко довів розрив у рахунку до +17. І хоча в четвертій чверті Південненці скоротили відставання до восьми пунктів, сумнівів у перемозі запорожців майже не було.

Тим більше, що участь у грі не брав центровий Хіміка Аарон МакГі, який спостерігав за матчем з лави запасних, де в другій половині до нього приєдналися співвітчизники Даррелл Мітчелл і Рейшон Террі (за словами Дарко Руссо після матчу, він вирішив не ризикувати здоров'ям п'ятого номера) .

Крім Калпеппера і Гуїнна, у складі Ферро варто відзначити Джеремі Шаппела, який відзначився дабл-даблом (15 очок + 11 підбирань), і Георгія Кондрусевича, який записав на свій рахунок 14 очок.

Прекрасну гру за Хімік провів Едгарас Ейтутавічус, на рахунку якого 29 очок, здобутих після 3/4 двоочкових, 6/7 триочкових і 5/5 штрафних кидків. 16 очками та 12 підбираннями відзначився Артем Пустовий.

За матеріалами: Прес-служба Суперліги