Суперліга: Азовмаш помстився Хіміку, Кривбасбаскет підкорив Говерлу

0
23
Азовмаш підібрав ключі до Хіміка

У неділю, 18 листопада, Азовмаш приймав Хімік, а Говерла навідалася до Кривого Рогу.

Висока реалізація триочкових кидків гравцями Азовмаша, а також ривок, який вони здійснили у третій чверті, вирішили долю матчу з Хіміком, який завершився з рахунком 95-80 на їх користь.

Струснувши кошик Хіміка рядом кидків із-за дуги на старті поєдинку, маріупольці повели з упевненою перевагою в десять-одинадцять очок. Усього в першій половині Азовмаш реалізував 8/12 дальніх пострілів Однак у другій чверті господарі паркету зменшили оберти.

У третій десятихвилинці підопічні Луки Беккі просто приголомшили гостей з Южного. Джером Рендл і партнери здійснили ривок, який залишив Хіміку відверто мало шансів на те, щоб відігратися. Южненцям, незважаючи на те, що лідери команди, як у попередній грі з Ферро, отримали відпочинок, навіть вдалося виграти заключну чверть, проте на загальний підсумок матчу це не вплинуло.

Найрезультативнішим гравцем у складі маріупольців став Джером Рендл, який відзначився 22 очками та 6 передачами. 16 очок на свій рахунок записав Метью Волш, 15 очок – Радослав Ранчик. Отелло Хантер завершив гру з 12 очками та 8 підбираннями в активі. Джозеф Кріспін приніс Азовмашу 10 очок.

Форвард Хіміка Рейшон Террі отримав 14 очок і зібрав 4 відскоку. 13 очками і 4 підборами відзначився його партнер Аарон МакГі, таку само кількість очок заніс до свого активу Предраг Мілетич. Сергій Попов став автором 10 очок і 4 підбирань.

В іншому поєдинку дня Джеймс Флоренс, а також пара великих Далібор Дьяпа і Брайан Девіс зіграли ключову роль в результативною перемозі Кривбасбаскету над Говерлою з рахунком 103-90.

Повівши 10-2 в дебюті поєдинку, криворізька команда впевнено лідирувала протягом усієї першої половини. І хоча в другій чверті, яку обидві команди провели особливо результативно (31-27), Говерлі вдалося трохи вирівняти гру, гандикапу, отриманого протягом стартового ігрового відрізка підопічним Айнарс Багатскіса цілком вистачило для того, щоб виграти першу половину з рахунком 55-39. Лідер господарів Джеймс Флоренс ще до великої перерви відзначився 16 очками та 5 передачами. Рівно третину очок Говерли отримав його візаві Маркус Уокер.

У третій чверті івано-франківцям вдалося дещо скоротити відставання від господарів, проте в цілому друга половина, як і перша, пройшла з перевагою Кривбасбаскета. Крім того, вже на початку заключної десятихвилинки майданчик через перебір фолів покинув Ерік Колмен, а за дві хвилини до фінальної сирени до партнера приєднався активний в складі Ведмедів – Брайан Грін.

Брайан Девіс став найрезультативнішим гравцем Кривбасбаскета, відзначившись 24 очками та 6 підбираннями. За 22 очка отримали Далібор Дьяпа і Джеймс Флоренс, який, крім того, 8 разів асистував партнерам. 16 очок команді приніс Пірс Калдвелл, 13 очок – Віталій Мальчевський.

Форвард Говерли Брайан Грін записав на свій рахунок 19 очок, 6 передач і 5 підбирань. Данте Свонсон став автором 18 очок і 10 передач, Маркус Уокер – 15 очок, Кевін Тіггс – 13 очок і 5 підбирань. 11 очками та 8 підбираннями відзначився Ярослав Лемик.