Суперліга: Одеса розправилася з Політехнікою, Будівельник переграв ДніпроАЗОТ

0
19
Одеса грала нестримно

У середу, 28 березня, пройшли два поєдинки української Суперліги.

Джейсон Роу і Шон Кінг зробили вагомий внесок в перемогу Одеси над Політехнікою-Галичиною. Переламавши хід зустрічі у другій чверті підопічні Олега Юшкіна обіграли львівську команду з рахунком 92-72.

Дебютна чверть пройшла в рівній боротьбі і навіть завершилася за мінімальної переваги Політехніки. Однак ривок, який Акули на чолі з Шоном Кінгом, а центровий ще до великої перерви відзначився 17 очками та 11 підбираннями, здійснили наприкінці першої половини, дозволив їм повести в рахунку 42-30.

У другій половині перевага Одеси наростала. А після того, як в середині заключної десятихвилинки п'ятий фол заробив Владан Вукосавлевич, який провів один з найгірших матчів у сезоні, вже ніхто не заважав Акулам довести матч до переконливої ​​перемоги.

Шон Кінг відзначився традиційним дабл-даблом, отримавши 22 очки і зібравши 16 відскоків, а крім того, поставив 4 блок-шоти суперникам. Джейсон Роу завершив гру з 18 очками та 6 передачами в активі. Сергій Коваль приніс Одесі 11 очок.

Найрезультативнішим гравцем у складі Політехніки став Кеддрік Мейс, на рахунку якого 15 очок і 6 підбирань. 14 очок і 7 підбирань заніс до свого активу Мирослав Тодич, 12 очок і 7 підбирань - Ленс Харріс, 10 очок, 5 підбирань і 4 передачі - Павло Ревзін.

В іншому поєдинку середи точні кидки Джека МакКлінтона в заключній чверті зняли питання про переможця в протистоянні між Будівельником і ДніпроАЗОТ. В результаті столична команда виграла дніпродзержинців з рахунком 87-79.

Заволодівши ініціативою на старті поєдинку і виграв першу чверть з рахунком 25-23, господарі паркету навіть не очікували того, що наступна десятихвилинка пройде під знаком переваги Азоту. Ривок гостей почав Андрій Куліш, який другий раз в сезоні з'явився в основному складі, а продовжили його більш досвідчені партнери. В ході ігрового періоду перевага дніпродзержинців, які перегравали Будівельників під щитами, досягла одинадцяти очок. Проте утримати його підопічні Дональдаса Кайриса не зуміли, дозволивши супернику до кінця першої чверті скоротити відставання – 44-47.

Друга половина також пройшла в рівній боротьбі, адже, давши змогу господарям вийти вперед на початку другої половини, дніпродзержинці постійно дихали в спину Будівельнику. Проте, додавши в кінці останньої чверті після активних дій Джека МакКлінтона в атаці, столична команда фактично вирішила долю матчу на свою користь.

Саме американський захисник став найрезультативнішим гравцем зустрічі, відзначившись у підсумку 18 очками. 16 очок на свій рахунок записав Андрій Агафонов, 15 очок – Суад Шехович, 13 очок – Луїс Флорес. Дмитро Забірченко заніс до свого активу 10 очок, 5 підбирань і 4 передачі.

Сергій Горбенко приніс ДніпроАЗОТ 16 очок, зібравши 4 відскоку. 15 очок і 6 передач стали надбанням Стенлі Прінгл. По 10 очок отримали Девід Тіг і Максим Балашов. Майкл Даніген відзначився 7 очками та 12 підбираннями.