0
18
Ферро відмінно налаштувався на гру

У четвер, 29 березня, запорожці навідалися до Миколаєва.

Захопивши ініціативу ще в першій чверті, Ферро здобув перемогу над Миколаєвом з рахунком 93-76, а Джеремі Шаппел став найкращим гравцем зустрічі, відзначившись вражаючим дабл-даблом (25 очок + 16 підбирань), і крім того, п’ять разів асистував партнерам.

Відзначимо й те, що стрімкому захиснику запорожців підкорився рекорд сезону за кількістю відскоків на чужому щиті (11).

Саме активність Джеремі Шаппела, який до великої перерви записав на свій рахунок 12 очок і 11 відскоків, і Ренді Калпеппера, який отримав 10 очок, забезпечила Ферро досить комфортну перевагу в рахунку. І хоча до кінця першої половини гості дозволили корабелам скоротити відставання, саме вони вирушили на відпочинок в якості лідера – 38-46.

Триочкові кидки Олександра Рибалка, Вінсента Хантера та Георгія Кондрусевича, а також точні постріли Джеремі Шаппела з середньої дистанції вже на старті другої половини дозволили запорізькій команді повести +20. Незважаючи на спроби господарів паркету наблизитися до суперника, підопічні Кирила Большакова довели матч до впевненої перемоги, взявши, таким чином, реванш за поразку в першому і другому колах.

Крім Джеремі Шаппела, результативну гру в складі Ферро вже звично продемонстрували Ренді Калпеппер, який відзначився 21 очком, а також Річард Гуїн (14 очок + 5 підбирань) та Георгій Кондрусевич (12 очок + 5 підбирань). 11 очок і 6 підбирань стали надбанням Вінсента Хантера.

Іван Гілевич став найрезультативнішим гравцем Миколаєва, відзначившись 15 очками. По 11 очок у складі Корабелів отримали Деніел МакКлінток, Родні Грін та Ігор Кривич. Діон Он став автором 10 очок, 8 передач і 5 підбирань.

За матеріалами: Прес-служба Суперліги