Суперліга: Одеса вигризла перемогу у Ферро-ЗНТУ

0
16
Стены помогли...

У середу, 4 квітня, одесити приймали запорожців.

Захисник господарів Джастін Лав, який отримав 27 очок і зібрав 8 відскоків, виграв дуель головних бомбардирів матчу у лідера запорожців Ренді Калпеппера, який відзначився 23 очками та 5 передачами, а Одеса вирвала перемогу у Ферро-ЗНТУ з рахунком 82 – 79. Таким чином, Акули зрівнялися за кількістю перемог з командою Кирила Большакова і за особистими зустрічами обійшли суперника в турнірній таблиці.

Перша половина, як і матч в цілому, минула в рівній і цікавій боротьбі, незважаючи на суттєву перевагу господарів паркету за далекими кидками (8/14 проти 2/12). Втім, її завершення все ж залишилася за Одесою, що вирушала на велику перерву, лідируючи 43-39.

Не менш напружено минула і третя десятихвилинка, за підсумками якої гості відіграли два очки. Однак, як виявилося, головні події матчу були попереду. За дві хвилини до кінця гри, при +2 на користь Ферро, капітан запоріжців Олександр Рибалко припустився помилки помилку, втративши рівновагу і подарувавши м’яч супернику, а снайпер господарів Ростислав Кривич віддячив співвітчизнику, потрапивши за дуги і вивівши Одесу вперед. За час, що залишився до фінальної сирени, запорізька команда так і не зуміла переломити перебіг гри на свою користь, хоча мала для цього декілька шансів.

Крім Джастіна Лава, в складі Одеси можна виділити Ростислава Кривича, який відзначився 14 очками та 4 передачами, а також Дениса Коршука, в активі якого 11 очок і 5 передач.

У складі Ферро-ЗНТУ Ренді Калпепперу активно допомагав Джеремі Шаппел, на рахунку якого 20 очок і 5 підбирань. 12 очок і 4 підбирання заніс до свого активу Вінсент Хантер, 11 очок і 10 підбирань – Річард Гуїн.

За матеріалами:Прес-служба Суперлігис