21 квітня 2012, 00:03
0
14
Акули показали Будівельнику зуби

У п'ятницю, 20 квітня, Одеса зрівняла рахунок у чвертьфінальній серії з Будівельником.

Досвід Джастіна Лава і Джейсона Роу, які на двох отримали більше половини командних очок, а головне – не помилилися з лінії штрафних за лічені миті до кінця гри, допоміг Одесі виграти другий матч чвертьфінальної серії з Будівельником з рахунком 95-90.

Таким чином, Акули, які безнадійно програли столичній команді у першому поєдинку, на цей раз влаштували фавориту пари сюрприз і зрівняли загальний рахунок у серії – 1-1.

Стартовий ривок гостей, у складі яких особливою активністю відзначався згаданий Джастін Лав, а Шон Кінг запам’ятався першим у сезоні триочковим кидком, дозволив їм виграти дебютну чверть з рахунком 23-16. І хоча Будівельники, які в першій половині повністю переграли суперника в боротьбі під кільцями, зокрема не дозволивши Акулам зібрати жодного відскоку на своєму щиті, ліквідували розрив у рахунку, підопічні Олега Юшкіна все ж вирушили на велику перерву в ролі лідера – 43 -41 .

Здавалося, що команди зіграють за сценарієм першого матчу, проте Акули, передусім, завдяки Джастіну Лаву, який у другій половині продовжував вести партнерів за собою, знову повернули собі понад десятиочкову перевагу. Крім того, Джейсон Роу активно підтримував партнера. Тому, незважаючи на втрату через перебір фолів відразу чотирьох ключових виконавців (Денис Коршук, Андрій Кальніченко, Шон Кінг та Євген Анненков один за одним залишили майданчик у завершальній чверті), Одеса встояла під натиском Будівельника і здобула вольову перемогу.

Саме Джастін Лав став найкращим гравцем матчу, відзначившись у підсумку 28 очками, при цьому реалізувавши 11/16 двоочкових кидків. Джейсон Роу отримав 23 очки та 6 разів асистував партнерам. 11 очок на свій рахунок записав Шон Кінг.

По 17 очок Будівельнику принесли Джек МакКлінтон і Суад Шехович, який, крім того, зібрав 7 відскоків. Луїс Флорес завершив гру з 16 очками в активі, Зак Морлі – 14 очками та 9 підбираннями, Андрій Агафонов – 11 очками.