Суперліга: Донецьк пробився в півфінал, Будівельник відновив рівновагу з Одесою

0
20
Будівельник і Одеса зчепилися в клінчі

У середу, пройшли два поєдинки чвертьфіналу плей-офф Суперліги.

Реалізувавши 9/11 двоочкових кидків і 4/4 штрафних, форвард Будівельника Зак Морлі став найкращим гравцем матчу з Одесою, в якому його команда виграла 86-73, зрівнявши рахунок у чвертьфінальній серії - 2-2. Таким чином, долю останньої путівки в півфінал команди визначать у п'ятницю, 27 квітня, в Києві.

Хоча, захопивши лідерство на старті поєдинку, Акули, у складі яких потужно матч почали Денис Коршук і Шон Кінг, виграли першу чверть з рахунком 22-16. Однак наступна десятихвилинка склалася вже на користь гостей, які, в першу чергу, за рахунок дальніх кидків, не тільки відіграли відставання очкових, а й вийшли вперед - 45-40.

Після великої перерви гра у команди Олега Юшкіна зовсім розладналася. Натомість гості, які вдало відпрацьовували в захисті і раз за разом результативно завершували свої атаки, зробивши ривок +10, повели 55-40. До кінця матчу Одеса так і не зуміла оговтатися.

Крім Зака ​​Морлі, у складі Будівельника варто відзначити Джека МакКлінтона, який поповнив командну скарбничку 14 очками, Суада Шеховича, в активі якого 12 очок і 8 підбирань, а також Андрія Агафонова – уродженець Одеси приніс столичній команді 11 очок.

Найрезультативнішим гравцем Одеси став Джейон Роу, який відзначився 17 очками та 6 передачами. 13 очок, 5 підбирань і 4 передачі на свій рахунок записав Станіслав Балашов, 12 очок і 5 підбирань - Джастін Лав, 10 очок і 7 підбирань - Шон Кінг.

Цього ж дня Донецьк вийшов у півфінал плей-офф Суперліги.

Вдруге поспіль центровий В'ячеслав Кравцов став найкращим гравцем матчу, цього разу відзначившись 16 очками та 7 підбираннями, і допоміг Донецьку обіграти Дніпро з рахунком 76-63.

Відкривши рахунок, Тигри лідирували протягом майже всієї першої половини, контролюючи хід подій на паркеті. Ослаблені травмами Кінтела Вудса і Станіслава Тимофієнко, дніпряни нічого не могли протиставити супернику в боротьбі під щитами, де досить вільно почували себе бігмени суперника - Іван Раденович, В'ячеслав Кравцов та Дарнелл Джексон.

Таким чином, другу половину команди розпочали за рахунку 27-34 на користь Донецька, який до кінця гри збільшив власну перевагу ще на шість пунктів, не подарувавши супернику ні шансу на те, щоб відігратися.

В результаті, окрім В'ячеслава Кравцова, досягти позначки в десять і більше зароблених очок вдалося лише одному гравцеві гостей. Ним виявився Войдан Стояновський, який до 10 пунктів додав 7 підбирань. За 9 очок отримали Іван Раденович та Дмитро Глєбов.

Найкращим у складі Дніпра став Чарльз Томас, на рахунку якого 22 очки та 5 підбирань. Деррік Лоу завершив гру з 11 очками, 6 передачами та 4 підбираннями, Максим Корнієнко – з 10 очками в активі.

У півфіналі команду Саші Обрадовича вже чекає Ферро-ЗНТУ.