23 травня 2012, 22:58
0
16

У середу, 23 травня, пройшла третя гра за третє місце чемпіонату Суперліги.

Здобувши перемогу над Будівельником з рахунком 99-85 в третьому матчі бронзової серії, Ферро-ЗНТУ повів 2-1 у протистоянні з екс-чемпіоном Суперліги. Важливу роль в успіху господарів зіграли точні кидки Ренді Калпеппера, Річарда Гуіна і Георгія Кондрусевича, а також передачі Артема Буцького.

Будівельник більш активно почав гру, але, незважаючи на тотальну перевагу столичної команди в боротьбі за підбір (17 проти 8 зібраних відскоків у господарів), а також нуль в графі забитих триочкових у виконанні запорожців, перша чверть завершилася лише з п'ятиочковою різницею на користь киян.

Хоча, враховуючи відсутність Вінсента Хантера, неприємним сюрпризом для тренерського штабу Ферро стали три фоли Максима Козловца, які молодий форвард отримав ще до першої перерви. Однак поступово господарі паркету перехопили ініціативу, повівши +10 за неповні три хвилини до кінця першої половини, кінцівка якої пройшла в стрімких атаках Ренді Калпеппера і партнерів. В результаті - 44-31 на користь Ферро-ЗНТУ.

Третю чверть, протягом якого Суад Шеховіч приніс Будівельнику 11 очок - стільки ж, скільки в першій половині, запорожці провалили в захисті. Але досвід Георгія Кондрусевича та активність Ренді Калпеппера завадили камбек столичних гостей – 66-59 перед вирішальною десятихвилинкою. А після триочкового Річарда Гуїна на початку четвертого періоду господарі повернули собі двозначну перевагу. І хоча заключний ігровий відрізок не був позбавлений інтриги, Ферро вдалося не тільки утримати здобутий гандикап, а й розвинути успіх.

У результаті Ренді Калпеппер і Річард Гуін принесли Ферро по 22 очка, а також непогано попрацювали на підборах, відзначившись 5 і 8 зібраними відскоками відповідно. Георгій Кондрусевич одержав 19 очок, Джеремі Шаппел - 14 очок. Артем Буцький до 8 очками додав 9 передач.

Форвард Будівельника Суад Шехович став найрезультативнішим гравцем матчу, записавши на свій рахунок 24 очка та 8 підбирань. В активі Артема Параховского, який був активним у другій половині, 18 очок і 5 підбирань. По 11 очок отримали Джек МакКлінтон та Андрій Малиш.