Плей-оф Суперліги: Азовмаш вибиває чемпіона

18 квітня 2013, 10:20
0
45
Азовмаш легко обіграв Донецьк

У середу, 17 квітня, БК Азовмаш обіграв Донецьк та вибив торішнього чемпіона Суперліги з плей-оф.

Тепер Азовмаш у півфіналі зустрінеться із запорізьким Ферро. П'ятий матч чвертьфінальної серії між географічними сусідами завершився в овертаймі на користь маріупольської команди, яка відсвяткувала перемогу з рахунком 97:96.

Гравець матчу

Олександр Кольченко міг стати антигероєм матчу, адже його нереалізовані штрафні (2/4) на останніх секундах основного часу зберегли Донецьку шанси на те, щоб перевести гру в овертайм, чим і скористався Кертіс Мілладж. Однак саме український форвард, забивши два поспіль дальніх кидки, організував ривок своєї команди в овертаймі, коли здавалося, що ініціатива повністю перейшла до "тигрів". Усього Кольченко записав на свій рахунок 18 очок.

Кидок матчу

Помилки Кертіса Мілладжа та Кирила Фесенка на останніх секундах п'ятого матчу серії ледь не звели нанівець зусилля Рамела Каррі, який тягнув донецьку команду на собі весь матч. Але саме неймовірний "баззер-бітер" Кертіса Мілладжа з центру майданчика дозволив Донецьку зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм.

Хід матчу

У першій чверті жодній із команд не вдалося захопити ініціативу, втім активність Рамела Каррі, який до середини другої десятихвилинки набрав 14 очок, забезпечила Донецьку, хоч і незначне, але лідерство. Однак вдалі дії Олександра Кольченка та, особливо, Ігоря Зайцева в атаці дозволили "левам" ліквідувати відставання і вийти вперед. У підсумку на велику перерву команди вирушили з рахунком 42:38 на користь Азовмаша.

Друга половина минула у впертій боротьбі, під час якої "тигри", як і раніше, домінували в боротьбі під щитами, тому господарі паркету зробили ставку на гру з периметра. Навіть надрезультативна гра Рамела Каррі, який у нинішньому сезоні ще стільки очок не набирав, не дозволила Донецьку забезпечити собі комфортний гандикап. Адже у ключові моменти "стріляли" Лінн Грір та Ігор Зайцев, активніше під кільцем почав діяти Мирослав Радуліца, а "тигри" допускали все більше помилок. Однак відчайдушний кидок Кертіса Мілладжа разом із сиреною подарував надію гостям.

П'ятий фол Мирослава Радуліци на початку додаткової п'ятихвилинки, а також ривок "тигрів" 5:0 не змусив Азовмаш опустити руки. Спочатку Олександр Кольченко, двічі влучно "вистріливши" здалеку, скоротив відставання до мінімуму, а потім Лінн Грір та Дмитро Забірченко вивели свою команду вперед. Кертіс Мілладж міг принести Донецьку перемогу, але його прохід під кошик суперника на останніх секундах овертайму був безрезультатним.

Статистика

Найрезультативнішим гравцем у складі Азовмаша став Лінн Грір, який відзначився 21 очком і 14 передачами. 20 очок та 6 підбирань на рахунку Мирослава Радуліци, 14 очок - Таді Драгичевича, 13 очок і 6 підбирань - Ігоря Зайцева.

Найрезультативнішим гравцем у складі Донецька став Рамел Каррі, який відзначився 29 очками. 17 очок і 12 підбирань на рахунку Кирила Фесенка, 10 очок і 9 підбирань - Діора Фішера. По 12 очок отримали Кертіс Мілладж та Даріус Сонгайла.