Плей-офф Суперліги. Азовмаш перемагає в першому півфінальному матчі

28 квітня 2013, 14:40
0
37
Азовмаш перемагає в першому півфіналі

Азовмаш розпочинає півфінальну серію плей-офф Суперліги з упевненої перемоги, обігравши запорізький Ферро з рахунком 82-63.

Захопивши ініціативу ще в першій десятихвилинці, "леви" виграли матч і повели в серії 1-0.

Дабл-дабл матчу

Відразу два гравці Азовмаша відзначилися дабл-даблами. Плеймейкер Лінн Грір записав на свій рахунок 15 очок, 12 передач і 7 підбирань. Його партнер, представник передньої лінії Таді Драгичевич став автором 15 очок і 10 зібраних відскоків.

Цифри матчу

Баскетболісти Ферро продемонстрували вкрай низький відсоток реалізації кидків з гри, особливо погано забиваючи здалека (лише 6 з 29 спроб запорожців виявилися вдалими).

Хід гри

Потужно проведена стартова десятихвилинка, в ході якої Азовмаш дозволив господарям паркету набрати тільки 10 очок, визначила подальший хід подій на паркеті. Азовмаш домінував в більшості ігрових компонентів і, в першу чергу, переграв Ферро в боротьбі під кільцями, насамперед, завдяки Мирославу Радуліці й Таді Драгичевичу. "Леви" завершили першу половину з рахунком 42-28 на свою користь.

Внаслідок сплеску активності від Ферро в третьому і на початку четвертого періоду, коли після влучного кидка Джеремі Шаппела гандикап маріупольців розтанув до двох очок, здавалося, що кінцівка поєдинку пройде в напруженій боротьбі. Однак у заключній чверті, яку гості завершували виключно українським складом, Азовмаш знову повернув собі перевагу, бомбардуючи кільце суперника дальніми кидками.

Статистика

Крім Гріра і Драгичевича, у складі Азовмаша варто відзначити Мирослава Радуліцу, який набрав 19 очок і зібрав 6 відскоків, та Олександра Кольченка, який став автором 13 очок.

Найрезультативнішим гравцем у складі Ферро став Ренді Калпеппер, отримавши 18 очок. 16 очок, 5 підбирань і 5 передач на рахунку Джеремі Шаппела, 10 очок і 9 підбирань - Кемерона Мура.

superleague.ua

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Плей-офф Суперліги. Азовмаш перемагає в першому півфінальному матчі

За матеріалами: superleague.ua