Плей-офф Суперліги. Азовмаш збільшує відрив від Ферро

29 квітня 2013, 21:55
0
39

Азовмаш збільшив перевагу у півфінальній серії з Ферро до 2-0, здобувши перемогу з рахунком 79-73.

Гравець матчу

Плеймейкер Азовмаша Лінн Грір не тільки став найрезультативнішим гравцем матчу, відзначившись 25 очками, а також 4 підбираннями та 4 передачами, але і забив надважливі дальній кидок і штрафні наприкінці гри, коли запорізькій команді вдалося скоротити відставання до двох пунктів.

Нестримність матчу

Як і в першому матчі серії, Ферро не вдалося впоратися з потужним Мирославом Радуліцей, який оформив шостий у сезоні і другий у плей-офф дабл-дабл (20 очок + 12 підбирань). Окремо відзначимо 7 відскоків, зібраних центровим на чужому щиті.

Хід гри

Вигравши боротьбу за підбір, гості вели в рахунку впродовж майже всієї стартової чверті. І хоча поступово завдяки вдалим діям Кемерона Мура Ферро наздогнав суперника і зрівняв рахунок, маріупольці продовжували лідирувати з дещо очковою перевагою, і лише наприкінці першої половини два з фолом від Ренді Калпеппера вивели запорізьку команду вперед (39-36). Однак другу половину Ферро почав без Джеремі Шаппела, який незадовго до великої перерви отримав дискваліфікуючий фол, що, безумовно, не могло не вплинути на подальший хід подій на паркеті.

Саме третя чверть, яку Азовмаш виграв з рахунком 32-21, виявилася ключовою. Центровий гостей Мирослав Радуліца не залишав шансів своїм опонентам під чужим кільцем, Дмитро Забірченко та Лінн Грір підтримали "велетня" точними дальніми кидками. А справжнім "мотором" маріупольської команди у третій чверті став Олександр Кольченко, який забивав на будь-який смак, організувавши ривок Азовмаша. Однак господарі майданчика не збиралися здаватися. Почавши заключну чверть за рахунку 60-68, до кінця гри підопічні Кирила Большакова скоротили відставання до -2. Але всі надії уболівальників Ферро розвіяв досвідчений Лінн Грір, спочатку забивши здалеку, а потім двічі з лінії штрафних.

Статистика

Крім Гріра і Радуліци, у складі Азовмаша варто відзначити Олександра Кольченка, на рахунку якого 13 очок і Таді Драгичевича, який записав на свій рахунок ще один дабл-дабл (11 очок + 10 підбирань).

Найкращим у складі Ферро став Кемерон Мур, в активі якого 22 очки і 10 підбирань. 18 очками та 6 передачами відзначився Ренді Калпеппер, 11 очками та 6 підбираннями - Річард Гуін.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Плей-офф Суперліги. Азовмаш збільшує відрив від Ферро

За матеріалами: superleague.ua