Фінал Суперліги. Будівельник в кінцівці обіграв Азовмаш

15 травня 2013, 22:12
0
50

У першому матчі фінального протистояння Будівельник не без зусиль обіграв маріупольський Азовмаш, схиливши чашу терезів на свою користь лише в кінці гри, що завершилася з рахунком 89-82.

Гравець матчу

У плей-офф на перший план часто виходить досвід окремих виконавців, і підтвердив Дайнюс Шаленга. Литовський форвард Будівельника провів найкращий матч у сезоні, відзначившись 23 очками (8/12 кидків з гри, 5/5 штрафних), 5 підбираннями, 4 передачами і 28 балами РЕ. Особливо потужно досвідчений баскетболіст провів другу чверть, в якій організував "камбек" своєї команди, ледь не самотужки ліквідувавши десятиочкове відставання, а також кінцівку гри, відігравши ключову роль у перемозі столичного клубу.

Міс Суперліга: Стали відомі імена всіх фіналісток

Хід гри

Захопивши ініціативу на старті матчу після низки точних кидків Лінна Гріра і вигравши дебютну чверть з перевагою у 10 очок (24-14), Азовмаш не зміг розвинути успіх. Зате "будівельники", у складі яких ударний відрізок видав досвідчений Дайнюс Шаленга, до середини наступної десятихвилинки скоротили відставання до мінімуму, а наприкінці першої половини після кидка Георгі Цинцадзе вийшли вперед. У підсумку на велику перерву команди вирушили за рахунку 42-38 на користь Будівельника.

Азовмаш і Будівельник битимуться за золото Суперліги

І хоча після дальнього кидка Деніела Кікерта в середині третього періоду гандикап господарів паркету зріс до десяти очок, лідер "левів" Лінн Грір організував "камбек" маріупольської команди, забиваючи сам і допомагаючи партнерам. До заключної чверті Азовмаш підійшов, маючи мінімальну перевагу, і досить довго на паркеті точилася рівна боротьба. Однак, коли справу у свої руки взяв Дайнюс Шаленга, якого зливою триочкових підтримали партнери, Будівельнику вдалося переломити хід гри і вирвати перемогу.

superleague.ua

Статистика

Дайнюсу Шалензі активно у складі Будівельника допомагали Малкольм Ділейні (17 + 5 підбирань), Деніел Кікерт (14 + 5 підбирань) і Георгі Цинцадзе (14 очок).

Найрезультативнішим гравцем матчу став плеймейкер Азовмаша Лінн Грір, який відзначився 25 очками та 6 передачами. 21 очко та 8 підбирань на свій рахунок записав Мирослав Радуліца, 14 очок - Ігор Зайцев, 12 очок і 5 підбирань - Дмитро Забірченко.

Рахунок у серії: Будівельник - Азовмаш - 1:0

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Фінал Суперліги. Будівельник в кінцівці обіграв Азовмаш

За матеріалами: superleague.ua