Суперліга. 50 очок Калпеппера наближають Ферро до бронзових медалей

17 травня 2013, 11:25
0
21
Ренді Калпеппер набрав рекордну кількість очок

Ферро ще на крок наблизився до бронзових медалей, здолавши завдяки неймовірній грі Ренді Калпеппера Політехніку-Галичину з рахунком 94-73 в третьому матчі серії.

Таким чином, запорізька команда веде 3-0, і вже в наступній грі може втретє за останні чотири сезони стати володарем бронзових нагород Суперліги.

Феномен матчу

Ренді Калпеппер продовжує демонструвати феноменальну гру, набираючи не менше 30 очок у п'ятій грі плей-оф поспіль. Проте цього разу один із лідерів Ферро перевершив самого себе. Захисник записав на свій рахунок 50 очок, зокрема реалізувавши 9/17 триочкових і 17/18 штрафних кидків, а також додав до них 5 передач.

Рекорд Суперліги

Ренді Калпеппер став автором нового рекорду Суперліги всіх сезонів за здобутими очками в одній грі. Попередній найкращий показник також належить захиснику Ферро, який у першому матчі минулорічної серії за третє місце проти Будівельника набрав 45 очок. Крім того, Калпепперу підкорився ще один рекорд всіх сезонів - 17 точних штрафних. Нарешті, 43 бали РЕ, які отримав головний бомбардир чемпіонату, - найкращий показник у матчах плей-оф всіх сезонів.

Хід гри

Передматчевий прогноз наставника запорізької команди Кирила Большакова, який сподівався на результативну гру Ренді Калпеппера в третьому матчі серії, підтвердився ще до великої перерви. Найкращий бомбардир Суперліги відзначився 25 очками, зокрема реалізувавши 4 дальні кидки, а Ферро виграв першу половину з рахунком 45-40.

У третій чверті Ренді Калпеппер, якого активно підтримав Річард Гуїнн та інші партнери, продовжив набирати очки, тому в заключній чверті Ферро підійшов, маючи шістнадцятиочковий гандикап. Натомість господарі, як і в першій половині, демонстрували невтішний для себе відсоток реалізації. Коли у четвертій чверті Ренді Калпеппер заграв на повну потужність, "левам" стало погано, а головна інтрига полягала в тому, чи вдасться імениннику отримати півсотні очок.