Фінал Суперліги. Будівельник зрівнює рахунок у серії з Азовмашем

18 травня 2013, 11:10
0
49

У п'ятницю, 17 травня, Азовмаш переміг Будівельник у другому матчі фіналу Суперліги.

Азовмаш в гарному настрої повертається до Маріуполя, обігравши Будівельник у другому матчі фінальної серії з рахунком 77-73. Таким чином, команді Сергія Заваліна вдалося встановити паритет у протистоянні з переможцем регулярної першості - 1-1.

Дабл-дабл матчу

Форвард Азовмаша Таді Драгичевич зіграв ключову роль у спурті маріупольців у першій половині, відзначившись 17 очками ще до великої перерви. У цілому "бігмен" записав на свій рахунок 21 очко, 10 підбирань і 23 бали РЕ, оформивши, таким чином, п'ятий дабл-дабл в останніх шести поєдинках.

Фінал Суперліги. Будівельник у кінцівці обіграв Азовмаш

Хід гри

Відсутність кращого бомбардира Будівельника Лео Лайонса в заявці на гру позначилася вже в першій половині. Форвард Азовмаша Таді Драгичевич, який до великої перерви реалізував 7/9 кидків з гри, відчував себе значно вільніше, ніж у попередньому матчі, як і його партнер Мирослав Радулиця, який став автором 11 очок. За відсутності одного з лідерів у столичної команди не склалося і з дальніми кидками. Дозволивши господарям паркету отримати лише 8 очок у другій чверті, "леви", які були кращі у всіх ігрових компонентах, виграли першу половину з рахунком 49-31.

Азовмаш переграв Будівельник / superleague.ua

Майже не змінилася різниця в рахунку і після третьої десятихвилинки, хоча Будівельник заграв значно активніше, ніж до великої перерви. Вражаючий "камбек" підопічні Айнарса Багатскіса здійснили лише у четвертій чверті, яку розпочали за "мінус 16", але завдяки активності Деніела Кікерта, Георгі Цинцадзе і Малкольма Ділейні зуміли скоротити відставання до двох пунктів за лічені секунди до фінальної сирени. Однак кінцівка гри була за гостями, які зіграли більш холоднокровно і втримали перемогу.

Суперліга. 50 очок Калпеппера наближають Ферро до бронзових медалей

Статистика

Разом з Таді Драгичевичем результативною грою в складі Азовмаша відзначилися Мирослав Радулиця (18 очок) і Лінн Грір (17 + 8 передач).

Кращим гравцем у складі Будівельника став Малкольм Ділейні, який відзначився 17 очками, 8 підбираннями, 5 передачами та 4 перехопленнями. 16 очок і 6 передач в активі Георгі Цинцадзе.

Рахунок у серії: Будівельник - Азовмаш - 1:1

Ця ж новина на Спорт bigmir)net:  Фінал Суперліги. Будівельник зрівнює рахунок у серії з Азовмашем

За матеріалами: superleague.ua