Фінал Суперліги. Азовмаш виходить вперед у серії проти Будівельника

20 травня 2013, 20:52
0
43
Азовмаш виходить вперед у фінальній серії

Обігравши Будівельник з рахунком 86-74 в третьому матчі фіналу Суперліги, Азовмаш повів у серії 2-1.

Гравець матчу

Плеймейкер Азовмаша Лінн Грір зіграв ключову роль у перемозі своєї команди, істотно додавши після великої перерви і відзначившись у підсумку 28 очками (8/16 кидків з гри, 9/9 штрафних), 10 передачами і 32 балами РЕ.

Хід гри

Стартовий ривок 7:0 дозволив господарям майданчика, у складі яких активністю відзначився Таді Драгичевич, захопити ініціативу і контролювати хід подій на паркеті протягом усієї першої половини. У підсумку сербський форвард відзначився 14-ма очками та 4-ма підбираннями, а "леви" вирушили на велику перерву, лідируючи 43-36, навіть незважаючи на те, що до складу суперника повернувся Лео Лайонс.

І хоча в другій половині кияни, які до великої перерви реалізували лише 1/11 дальніх кидків, дещо поліпшили відсоток попадання з-за дуги, а лідери столичного клубу заграли активніше, Азовмаш першість не звільнив. На початку заключної чверті після влучного кидка Лео Лайонса різниця в рахунку становила лише 2 очки, однак американський форвард відразу ж заробив п'ятий фол, а Лінн Грір і партнери збільшили дистанцію і тримали суперника на безпечній відстані до фінальної сирени.

Статистика

Крім Лінна Гріра, результативною грою в складі Азовмаша відзначилися Мирослав Радулиця (20 очок + 4 підбирання) та Таді Драгичевич (18 очок + 7 передач + 6 підбирань). 8 очок і 6 підбирань на рахунку Олександра Кольченко.

Найкращим у складі Будівельника став Лео Лайонс, в активі якого 14 очок і 10 зібраних відскоків. 13 очками та 7 передачами відзначився Георгій Цинцадзе, 12 очками та 5 підбираннями - Артур Дроздов, 11 очками - Малкольм Ділейні.