Фінал Суперліги. Будівельник виходить вперед у серії з Азовмашем

26 травня 2013, 18:12
0
50

Нейтралізувавши лідера Азовмаша Лінна Гріра і обігравши "левів" в п'ятому матчі фінального протистояння з рахунком 89-75, Будівельник повів у серії 3-2.

Через день команди зустрінуться в Маріуполі, де в разі перемоги столичний клуб може завоювати золото Суперліги.

Досвід матчу

Вже не перший раз у фінальній серії досвід Дайнюса Шаленга допомагає Будівельнику перемагати. Цього разу литовський форвард став найрезультативнішим гравцем своєї команди, забивши важливі кидки в третій і четвертій чвертях і взагалі відзначившись 15 очками, 5 підбираннями та 3 передачами.

Бомбардир матчу

Форвард Азовмаша Таді Драгичевич зробив все можливе, щоб "леви" перемогли, проте 26 очок (при 6/11 дальніх кидків) і 6 зібраних підбирань найрезультативнішого гравця матчу виявилося недостатньо.

Подарунок дня

Перемога Будівельника стала хорошим подарунком не лише вболівальникам команди, але і всім жителям столиці, які за традицією в останні вихідні травня відзначають День Києва.

Хід гри

Рівна боротьба протягом стартової десятихвилинки, яку з двохочковою перевагою виграли господарі паркету, змінилася домінуванням Будівельника. Вже в середині другої чверті розрив у рахунку на користь столичної команди, яка домінувала в боротьбі за підбір, досягла десяти пунктів, збільшившись після точних кидків Артура Дроздова і Костянтина Анікієнко до +16. Навіть кидок зі свистком форварда "левів" Таді Драгичевича через руки Лео Лайонса кінці першої половини не змінив співвідношення сил на паркеті. Сербський форвард набрав 13 очок, ставш найрезультативнішим гравцем перших двох чвертей, однак Азовмаш поступився супернику 34-47.

У третій чверті активніше заграли бомбардири Будівельника Лео Лайонс і Малкольм Ділейні, а також ветеран Дайнюс Шаленга, кидки якого фактично зняли питання про переможця матчу, адже до заключного ігрового відрізку столичний клуб підійшов, ведучи +20 (72-52). І хоча серія дальніх пострілів у виконанні маріупольців, серед яких найбільшою активністю відзначався Таді Драгичевич, дозволила їм скоротити відставання до дев'яти пунктів, в кінці матчу "будівельники" повернули собі контроль над грою.

Статистика

Крім Дайнюса Шаленга, результативною грою в складі Азовмаша відзначилися Михайло Анісімов (14 очок), Малкольм Ділейні (13 очок + 7 передач + 5 підбирань), Артур Дроздов (13 + 5 підбирань + 4 перехоплення), Георгі Цинцадзе (11 очок + 8 передач + 4 підбирання) та Лео Лайонс (10 + 6 підборів + 6 передач).

Таді Драгичевичу в складі Азовмаша активно допомагали Мирослав Радуліца (17 + 8 підборів) та Олександр Кольченко (11 очок). По 8 очок здобули Дмитро Забірченко та Лінн Грір.

superleague.ua

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Фінал Суперліги. Будівельник виходить вперед у серії з Азовмашем

За матеріалами: superleague.ua